کاترین اشتون: برای اولین بار با ایران وارد جزئیات شدیم/اختلاف نظر در مواضع طرفین مذاکره طبیعی است

کاترین اشتون در کنفرانس خبری پس از مذاکرات دو روزه آلماتی 2 در جمع خبرنگاران با اشاره به اختلافات ماهوی بین ایران و 1+5 گفت پس از مشورت با پایتخت های شش کشور با سعید جلیلی تماس می‌گیرد.

به گزارش نامه، کاترین اشتون گفت: ما به دنبال آن هستیم تا به عنوان نماینده شورای امنیت، اطمینان حاصل کنیم که بسته پیشنهادی ما به ایران تعادل لازم را داشته باشد.

وی افزود: ما درباره بحث اصلی صحبت نکردیم، مواضع طرفین بسیار دورتر از یکدیگر است. مذاکرات شدید و عمیق بود و و ما درباره جزئیات صحبت کردیم. اختلاف نظر در مواضع طرفین مذاکره طبیعی است، مهم آن است که در پایان ایران پاسخ کاملا واضح و روشنی به کل پیشنهاد 5+1 ارائه دهد.

کاترین اشتون، سرپرست تیم مذاکره کننده 1+5 پس از پایان نشست دو روزه آلماتی 2 با حضور در کنفرانس خبری گفت: ما در 5 و 6 آوریل اجلاسی با ایران داشتیم و با آقای جلیلی و هیئت همراه او درباره نگرانی جامعه بین المللی گفت وگو کردیم.

وی افزود: مذاکرات ما درباره طرح اعتمادسازی که اخیرا به ایران اعلام کردیم طولانی و فشرده بود. در این گفت وگوها مشخص شد ایران و 1+5 فاصله ماهوی با هم دارند. از این رو قرار است ما برای مشورت به پایتخت هایمان برویم و من سپس با آقای جلیلی تماس می گیرم.

اشتون افزود: ما برای اولین بار وارد جزئیات شدیم طوری که قبلا تا این وارد مسائل ریز نشده بودیم. در گفت‌وگو سوالات و ابهامات مطرح شد. ما باید برای حصول به راه حل سخت با هم کار کنیم.
                


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.