عضو ائتلاف پنجگانه اصولگرایان گفت: مقرر شده تا 15 اردیبشهت ماه طبق نظرسنجی‌ها هرکس از این ائتلاف از اقبال بیشتری برخوردار بود بماند و بقیه افراد دیگر ادامه ندهند چرا که این برخلاف کار جمعی است. 

به گزارش  فارس، منوچهر متکی عضو ائتلاف پنجگانه اصولگرایان با حضور در اولین کنگره سراسری جبهه پیشگامان خدمت با بیان اینکه انتخابات فرصتی برای بهره‌گیری از نقاط قوت دولت‌های قبلی است، اظهار داشت: امیدواریم دولت یازدهم نقطه تجمیع نقاط قوت دولت‌های گذشته و فاصله گرفتن از نقاط منفی آنها باشد.
 
متکی

متکی انتخابات 24 خرداد امسال را بسیار جدی و مهم ارزیابی کرد و افزود: دولتمردان باید با مردم شفاف باشند و از خودشان تعریف نکنند چراکه انتخابات برای به رخ کشیدن نیست بلکه مهر تائید بر حق ملت است. که اگر از این حق استفاده نکند، سایرین از این حق استفاده می‌کنند. لذا امام فرمود میزان رای ملت است.
 
وی با تاکید بر اینکه بنده برای معامله سیاسی و تاکید اینکه بنده برای معامله سیاسی و به سفارش حزب و گروهی به این عرصه نیامده‌ام،‌ گفت: بنده از مهرماه برنامه اقتصادی را تدوین کرده‌ام.

متکی

متکی با تاکید بر اینکه در کار جمعی باید به توافقات پایبند بود، تصریح کرد: باید بر پیمان خود پایبند باشیم. لذا قرار گذاشته‌ایم بر اساس آنچه از نظرسنجی‌ها به دست می‌آید، عمل کنیم و بنده این توافق را مکتوب خواهم کرد تا بدین طریق مشخص باشد بر اساس چه اصولی با هم تفاهم کرده‌ایم.
 


وی تاکید کرد: مقرر شده است که تا 15 اردیبهشت ماه هر کس از این ائتلاف از اقبال بیشتری برخوردار بود بماند و سایر اعضا دیگر ادامه ندهند. چرا که این موضوع برخلاف کار جمعی است.
 
 عضو شورای مرکزی جبهه پیروان با اشاره به پیشرفت‌های کشورمان یادآور شد: زمان تغییر کرده و گذشت آن زمانی که محدویت هایی مانند ممنوعیت خرید و فروش ویدئو بر مردم تحمیل می شد و الان وقتی به تصمیمات 30 سال پیش نگاه می‌کنیم، می‌خندیم. چرا که درک نمی شد  تکنولوژی تا کجا را درمی‌نوردد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به لزوم شفاف سازی در حوزه مالی از سوی نهادهای عمومی ادامه داد: شهرداری‌ها باید گزارش دهند که با درآمد خود چه کار کرده‌اند و این فضای صمیمی و اعتماد باعث می‌شود که بین مردم و نظام این اعتماد استوار شود.
 
وزیر سابق امور خارجه کشورمان تاکید کرد: اگر دولتی بگوید قرائتم از دین متفاوت است، در حوزه کار دولت قرار نمی‌گیرد و در واقع باید به جای پرداختن به تئوری پردازی به معیشت مردم توجه کنند. اگر کسی در دولت صاحب نظر دینی است ، برود در حوزه و دانشگاه نظریه پردازی کند چون دولت جای کار است ، نه نظریه پردازی.
 


وی با بیان اینکه مقررات و فرهنگ تولید در کشورمان نهادینه نشده است، تصریح کرد: حاصل این فرهنگ این شده است که نرخ ارز یکباره تغییر می‌کند در حالی که اگر اقتصادمان روی پای خودش باشد تغییر نرخ دلار اثری در آن نخواهد داشت.

متکی درباره فرهنگ کار و تلاش در کشور نیز گفت: زمانی که در ژاپن سفیر بودم ، می دیدم که مردم ژاپن بسیار کوشا هستند . کارمند محلی ما از ساعت 9 صبح تا 5 عصر ، لحظه ای آرام و قرار نداشت. در پی این سوال بودم که این فرهنگ کار ، چگونه در مردم ژاپن ایجاد شده است. یکی از پاسخ هایم را در کتاب درسی ابتدایی آنها با موضوع ژاپن شناسی یافتم که در آن نوشته بود:ژاپن کشوی است کوچک ، محصور در آبها و در معرض بلایای طبیعی که نفت و معدن و ... هم ندارد. تنها سرمایه ژاپن ، کار است و کار است و کار.

کودک ژاپنی که این را می خواند ، از همان ابتدا می فهمد که باید کار کند و نمی داند که گردش مالی کمپانی هایی مانند میتسوبیشی ، از درآمد نفتی ایران هم بیشتر است.
اما در ایران ، به دانش آموزان ایران کشوری ثروتمند با معادن و منابع طبیعی فراوان معرفی می شود و کودک ایرانی ناخودآگاه به این سو می رود که اگر من به دنیا نیامده بودم ، چه کسی این منابع را می خورد؟!

متکی افزود: آن زمان پیش رئیس جمهور وقت رفتم و ماجرای نحوه آموزش ژاپنی ها را به او بازگو کردم و خواستم از تجربیات آنها در این زمینه هم استفاده شود. اکنون نیز می گویم که باید از تجربیات جهانی به نحو مطلوب باید بهره برداری کنیم.
 


به گزارش فارس، مسعود جورابلو دبیر جبهه پیشگامان خدمت در ابتدای این کنگره با بیان اینکه ثروت، قدرت، معرفت و حیثیت ملی 4 موضوع بسیار حائز اهمیت است، اظهار داشت: در حال حاضر با گذشت 34 سال از انقلاب انتقال نسلی قدرت صورت می‌گیرد.
 
جورابلو افزود: در حال حاضر برخی گروه‌های سیاسی در پشت درهای بسته برای خود اسم و عناوینی همچون اصلح و صالح مقبول تقسیم می‌کنند، در حالی که این اسم‌گذاری‌ها فایده ندارد و باید دید مردم چقدر طرفدار این مسائل هستند.
 
دبیر کل جبهه پیشگامان خدمت با بیان اینکه جوانان ما دوران و وضعیت ظلم در دوران ستمشاهی را ندیده‌اند، ‌خاطرنشان کرد: نسل اول انقلاب نباید خود را با نسل سوم مقایسه کند.
 
وی ادامه داد: مردم در حال حاضر وضعیت خود را با وضع مردم ترکیه و قطر مقایسه می‌کنند و می‌پرسند مگر قرار نبود ما به یک ژاپن و یک سوئیس اسلامی تبدیل شویم؟ لذا اگر ما عقب بمانیم این بسیار بد است. از این رو نباید اجازه دهیم جوانان ما در مقایسه با سایر جوانان دنیا دچار سرخوردگی شوند.
 
دبیر کل جبهه پیشگامان خدمت با بیان اینکه تاکید آقای متکی مبتنی بر استفاده تجربیات دنیا و در عین حال استفاده از الگوی اسلامی ایرای است، افزود: آقای متکی فردی است که جهان امروز و اقتضائات آن را می‌شناسد.
 
وی در ادامه با بیان اینکه بنده در انتخابات شورای شهر ثبت‌نام کرده‌ام اما به هیچ لیست سیاسی اسم خود را نداده‌ام، یادآور شد: کسانی که این مسیر را آمده‌اند باید کنار بروند و اجازه دهند نسل جدید تازه نفس روی کار بیاید.
 
جورابلو اظهار داشت: اگر اظهارات مسئولان را تحلیل محتوا کنیم، مشخص می‌شود چند درصد آن برای خدمت مردم است. از این رو باید رفتارمان در شان انقلاب، امام و شهیدان باشد. از این رو بنده به پشتوانه شما مردم و نه لیست‌های سیاسی وارد انتخاب شده‌ام.
 
دبیر کل جبهه پیشگامان خدمت متکی را رئیس جمهور ایده‌آل در این مقطع از انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: ما در انتخابات ریاست جمهوری 92 به عنوان یک جریان سیاسی تازه وارد و تازه نفس قدرت‌نمایی خواهیم کرد و وعده ما جشن بزرگ پیروزی این جبهه در انتخابات خواهد بود.
 
در پایان این مراسم توسط منوچهر متکی از سایت جبهه پیشگامان خدمت به خانواده‌های ایران اسلامی رونمایی شد.
همچنین سایت وعده گاه نیز که هواداران متکی آن را امضا می کنند ، به اعضای حاضر در کنگره معرفی شد که تا کنون 167 هزار و 18 امضا با نام و شماره موبایل در آن ثبت شده است.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.