معاون تعزيرات حكومتي تهران از شناسايي 22 عرضه كننده شكر و روغن در تهران كه كالاهاي خود را گران تر از نرخ مصوب به شهروندان ارائه مي كردند خبر داد.

به گزارش مهر، بزرگمهر صادقي نيچ كوهي با تشريح ماموريتهاي گشتهاي تعزيرات تهران گفت: هفته گذشته از 4 هزار واحد صنفي همراه با بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت بازرسي انجام شد كه در مجموع 121 واحد صنفي كه بيشتر لوازم آرايشي و بهداشتي بودند تذكر كتبي و 80 ميليون تومان جريمه شدند.

وي با بيان اينكه روزانه 10 اكيپ در سطح تهران اعزام مي شوند در مورد برخي اخبار كه اعلام شده تعزيرات تهران نيروي بازرس كم دارد گفت: اين صحبت ها صحيح نيست زيرا وظيفه تعزيرات اصلا بازرسي نيست و تعزيرات حكومتي تنها به پرونده هاي ارجاع شده و تخلفات ارائه شده از سوي اداره صنعت، معدن و تجارت رسيدگي مي كند و بازرسي ها بر عهده همان اداره است.

معاون حقوقي تعزيرات تهران اظهار داشت: به اعتقاد من همان 10 گروه براي گشتهاي مشترك در تهران كافي است. البته در بسياري مواقع براي تشديد بازرسي ها افزايش تيمهاي گشتي هم داريم.

صادقي نيچ كوهي در مورد برخورد با گران فروشان بازار شكر و روغن در روزهاي اخير گفت: تاكنون 22 واحد صنفي عرضه كننده روغن مايع و نباتي و شكر كه كالاهاي خود را به قيمت خارج از تعرفه عرضه مي كردند شناسايي شده و جريمه نقدي شده اند. همچنين در كنار اين واحدها ميوه فروشاني كه اقدام به عرضه ميوه هاي قاچاق مانند سيب و موز مي كنند هم شناسايي شدند.
 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.