مدیر کل مدیریت بحران خوزستان با بیان اینکه شمار مبتلایان به عارضه تنفسی در استان به ششهزارو 300 نفر رسیده است، افزود: با وجود ارائه تمام خدمات لازم در بیمارستان ها، همچنان چند نفری بستری هستند.
 
ˈمحمد رضا آملازادهˈ روز چهارشنبه در یازدهمین نشست ادواری مدیران بحران کلانشهر های کشور در مجتمع فجر اهواز، اظهار کرد: اولین بارندگی پاییز امسال در ابتدای هفته جاری در استان سبب این مشکل شد که علت آن همچنان در حال بررسی است.
 
وی گفت: با وجود مطالعات بسیاری که در زمینه مدیریت بحران شده است اما در برخی موارد اتفاقاتی روی می دهد که قابل پیش بینی نبوده و در چهارچوب برنامه های مقابله با بحران نیز قرار ندارد.
 
مدیر کل مدیریت بحران خوزستان افزود: یکی از مسائلی که ممکن است در آینده برای شهر اهواز بحرانی شود وجود بافت های فرسوده است که شهردار جدید اهواز باید برنامه ریزی مدون برای حل این مشکل داشته باشد.
 
آملازداه اظهار کرد: با آنکه در زمان هشت سال دفاع مقدس تمام کشور در شرایط بحرانی بود اما آثار این بحران در استان خوزستان ملموس تر و همچنان باقی است.
 
وی گفت: یکی از مشکلات اساسی خوزستان در زمان بارندگی این است که در فاصله یک بارندگی نیم ساعته و بالای 30 میلیمتر، شهر های استان بخصوص اهواز دچار مشکل می شود.
 
آملازاده اظهار کرد: مراکز آتش نشانی در شهر اهواز در وضعیت خوبی نیست و شهرداری باید از تجهیزات بیشتری در این مراکز استفاده کند.
 
شهردار کلانشهر اهواز نیز گفت: در مدیریت بحران کشور باید روشهای جدید جایگزین شیوه های سنتی شود.
 
ˈ سید خلف موسویˈ در یازدهمین نشست ادواری مدیران بحران کلانشهر های کشور افزود: بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی در ایران شاهد بحران های زیادی در کشور بوده ایم که با استفاده از توانایی های مدیران نظام هیچ کدام از بحران ها خلل جدی در وضع کشور ایجاد نکرده است.
 
وی گفت: در سال های اخیر مدیران بحران کشور با استفاده از روش های جدید در مدیریت بحران خسارات حاصل از بلایای طبیعی را به حداقل رسانده اند.
 
شهردار اهواز ادامه داد: بحران های به وجود آمده در شهر اهواز با سایر کلانشهر ها متفاوت است زیرا در اهواز مردم با مشکلاتی مانند سیل، آلودگی های نفتی و هوا و ریزگرد ها مواجه هستند که دغدغه اصلی مدیران شهر اهواز نیز محسوب می شود.
 
یازدهمین نشست ادواری مدیران بحران کلانشهر های کشور روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در اهواز برگزار می شود.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.