دادستان عمومی و انقلاب آمل اذعان کرد: با انتشار خبر عزلت نشینی 30 ساله خواهر و برادر نابغه در آمل و خواندن این مطلب در خبرگزاری مهر، بازدید از این منزل و رسیدگی به وضعیت عزلت نشینی ساکنان آنرا سریعا در دستور کار قرار دادیم.

علی طالبی شامگاه دوشنبه پس از بازدید از منزل خواهر و برادر آملی در گفتگو با مهر با اشاره به بازدید از منزل مسکونی حسن و اختر گفت: بعد از مشاهده این خبر در خبرگزاری مهر سریعا به همراه دو تن از نیروهای انتظامی کلانتری 11 این شهرستان خانه این خواهر برادر را پیدا و به محل زندگی آنها مراجعه کردیم.

دادستان عمومی و انقلاب آمل ادامه داد: وقتی به منزل آن ها رسیدیم توسط برادر دیگر حسن و اختر به داخل باغی ورود کردیم که در اواسط این ملک یک خانه با سقف های سفالی و بدونه هیچگونه سیم کشی برق را مشاهده کردیم.

وی بیان کرد: در داخل منزل هیچگونه چراغی وجود نداشت و با چراغ قوه توانستیم فردی به نام حسن که عریان بود را با ریش های بلند و با چهره مضطرب مشاهده کنیم و نیز خواهر وی اختر در گوشه دیگر خانه بر زیر پتو نشسته بود.

طالبی افزود: این خانه از نظر بهداشتی و انسانی سطحش زیر صفر بوده و حتی حسن نابغه عزلت نشین به دلیل آنکه چندین سال در این خانه مانده است به درستی نمی توانست سخن بگوید.

دادستان آمل با اشاره بر اینکه این خانه فاقد برق و لوازم بهداشتی است،اظهار داشت: هیچگونه چراغ و یا سیم کشی برقی در این خانه پیدا نمی شود.

علی طالبی گفت: این خواهر و برادر به عنوان انسان و اشرف مخلوقات قابل احترام هستند و دادگستری آمل به جد پیگیر این داستان خواهد شد تا اگر کسی یا افرادی مقصر این عزلت نشینی خواهر و برادر هستند مشخص شوند.

طالبی تصریح کرد:در این بازدید با خواهر و برادر حسن و اختر هم صحبت های شده است که نشان می دهد این خواهر و برادر دچار بیماری خاصی شده اند لذا موضوع در دستور کار دادستانی آمل قرار دارد تا حقیقت کشف شود.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.