مدیرعامل اتحادیه تعاونی های مصرف کارکنان دولت ازمشمولان بسته امنیت غذایی که می توانند از بین 10 کالا تا سقف مصوب دولت خرید کنند و همچنین کالاهای اساسی را با تخفیف از تعاونی های مصرف خریداری کنند، خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون مرکزی، بهمن عبداللهی در مورد بسته امنیت غذایی دولت افزود: دولت برای اقشار سهمیه بگیر کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی اقلامی را در نظر گرفته که از طریق شبکه های توزیع در اختیار آنها قرار می گیرد.
 
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های مصرف کارکنان دولت ادامه داد: براساس مصوبه دولت، به هر خانوار مشمول، دو نفر اول خانوار به ازای هر نفر 30 هزار تومان و (نفر سوم تا سقف 8 نفر)به ازای هر نفر 10 هزار تومان کالا با کارت بانکی یارانه آنها واریز می شود.
 
وی اضافه کرد: در این مرحله اقشار هدف سبد امنیت غذایی کاهش پیدا کرده اند و دولت برنامه ای برای اعطای کالا به کارمندان دولت در آستانه ماه رمضان ندارد.
 
عبداللهی اظهار داشت: حدود 7 میلیون نفر مشمول دریافت بسته امنیت غذایی دولت هستند و در این دوره سبد کالایی وجود ندارد و مشمولان از 10 قلم کالای اساسی تهیه شده در فروشگاه ها تا سقف ارقام مصوب دولت خرید کنند.
 
وی با بیان اینکه مشمولان برای خرید بسته امنیت غذایی 3 ماه فرصت دارند، گفت: بنابراین نیازی به عجله و شتاب برای دریافت آن وجود ندارد.
 
این فعال بخش تعاون درباره تسهیلات تعاونی های مصرف کارکنان دولت در آستانه ماه رمضان، گفت: کارمندان دولت می توانند اقلام پرمصرف نظیر برنج، گوشت قرمز، مرغ و روغن را با قیمت های مناسب تر از بازار از تعاونی های مصرف کارکنان دولت خریداری کنند.
 
یادآور می شود، سخنگوی دولت هفته گذشته اعلام کرد: در جلسه هیات دولت تصمیم گرفته که برای تحقق حمایت غذایی که پیشتر گفته شده بود، توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شود و ضمنا 187 میلیارد تومان برای این کار به این وزارتخانه تخصیص داده شود، تا هفته آینده بتواند مرحله نخست حمایت غذایی از اقشار کم درآمد را اجرا کند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.