حمله اسراییل به سوریه برای ایجاد بهانه حمله به ایران

ورلد نت دیلی: حمله اسراییل به سوریه برای ایجاد بهانه حمله به ایران بود

حمله اسراییل به سوریه برای این بود که با واکنش ایران یا حزب الله به این اقدام بهانه لازم برای حمله اسراییل به تاسیسات هسته ای ایران فراهم شود.

وب سایت امنیتی "ورلد نت دیلی" به نقل از برخی منابع نوشت که حمله هفته گذشته اسراییل به تاسیسات دفاعی و تحقیقاتی سوریه برای این منظور صورت گرفت که واکنش ایران را در پی داشته باشد.

به گزارش عصر ایران این وب سایت در گزارشی به نقل از برخی منابع اطلاعاتی که نام آنها را فاش نساخته می نویسد حمله اسراییل به سوریه برای این بود که با واکنش ایران یا حزب الله به این اقدام بهانه لازم برای حمله اسراییل به تاسیسات هسته ای ایران فراهم شود.

این وب سایت بدون اشاره به اینکه ظاهرا و بر مبنای تهدیدات همیشگی و کلیشه ای رژیم صهیونیستی مبنی بر عبور ایران از خط قرمز چه نیازی به بهانه تراشی و اقدامات این چنینی برای این رژیم باقی می ماند؟ نوشت: از نظر اسراییل باقی ماندن رژیم بشار اسد در سوریه که با موشک های ایران تجهیز شده باشد و قادر باشد خاک اسراییل را در معرض تهدید قرار دهد، یک تهدید جدی است.

اسراییل  هفته گذشته در فاصله سه روز، دو حمله متوالی موشکی به پایگاه هایی در حومه دمشق و دیگر نقاط سوریه انجام داد. رژیم صهیونیستی در توجیه این حملات خود اعلام کرد که مانع انتقال موشک های ایرانی شده است که در حال ارسال از سوریه به سمت حزب الله لبنان بوده است.

حکومت سوریه اعلام کرده است که به حملات اسراییل پاسخ  خواهد داد و سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان اعلام کرده است که این گروه شیعی لبنانی نیز جزئی از پاسخ سوریه به حمله اسراییل خواهد بود./عصرایران

 

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.