اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

مطهری: صدای ملت فعلا روحانی و ولایتی را کاندیداهای برتر می داند

علی مطهری گفت: در آخرین جلسه ای که اعضای موسس جبهه صدای ملت تشکیل دادند به اتفاق آرا به این نتیجه رسیدیم که با وجود اینکه از بین 8 نامزد ریاست جمهوری همه آنها را صالح می دانیم و برایشان احترام قائل هستیم اما فعلا آقایان روحانی و ولایتی را برتر از سایر کاندیداها می دانیم.

موسس جبهه صدای ملت از نظر موسسان این جبهه درباره 8 نامزد ریاست جمهوری خبر داد و گفت: از بین 8 نامزد انتخابات ریاست جمهوری که همه آنها را صالح می دانیم و برایشان احترام قائلیم فعلا آقایان روحانی و ولایتی را برتر از سایر کاندیداهای می دانیم.

به گزارش مهر، علی مطهری در پاسخ به این سئوال که جبهه صدای ملت درباره کاندیداهای ریاست جمهوری و حمایت از آنها به نتیجه ای رسیده است یا خیر اظهار داشت: در آخرین جلسه ای که اعضای موسس جبهه صدای ملت تشکیل دادند به اتفاق آرا به این نتیجه رسیدیم که با وجود اینکه از بین 8 نامزد ریاست جمهوری همه آنها را صالح می دانیم و برایشان احترام قائل هستیم اما فعلا آقایان روحانی و ولایتی را برتر از سایر کاندیداها می دانیم.

وی در باره علت نظر مثبت جبهه صدای ملت نسبت به این دو کاندیدا گفت: دلایل نظرمان را در روزهای آینده طی صدور بیانیه ای اعلام خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا در نهایت از یک کاندیدا حمایت خواهید کرد یا خیر گفت: در نهایت در آستانه انتخابات کاندیدای اصلح را به مردم معرفی خواهیم کرد.

مطهری زمان اعلام کاندیدای نهایی  مد نظر جبهه صدای ملت را هفته آینده عنوان کرد.

به گفته مطهری این بیانیه طی روزهای شنبه یا یکشنبه هفته آینده منتشر خواهد شد. 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

جلیلی: کاندیدای دولت و جریان انحرافی نیستم

سعید جلیلی در پاسخ به سوال یک خبرنگار در خصوص شایعات در زمینه حمایتش از سوی جریان دولت گفت: بنده صد در صد می گویم کاندیدای دولت نیستم و وقتی این را می گویم در مورد جریان انحرافی هم همینگونه است و گفتمان ما برای ورود به انتخابات بر پایه گفتمان انقلاب اسلامی و منویات رهبر فرزانه انقلاب است و هر گونه فاصله گرفتن از این مسیر از طرف هر کسی باشد برایمان قابل قبول نخواهد بود.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ نسبت به برخی شایعات گفت: به هیچ عنوان کاندیدای دولت و جریان انحرافی در انتخابات نیستم و تمام صحبتها در این زمینه را تکذیب می کنم.

به گزارش مهر، سعید جلیلی عصر یکشنبه در حاشیه سفرش به شهرستانهای جنوبی استان کرمان در پاسخ به سوال یک خبرنگار در خصوص شایعات در زمینه حمایتش از سوی جریان دولت گفت: 100درصد اعلام می کنم کاندیدای دولت نیستم و همچنین با جریان انحرافی هم همین فاصله را دارم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی  بر اینکه "آیا در صورت تصاحب صندلی مقام اول اجرایی کشور با توجه به پتاسیل ها و محرومیت هایی که  وجود دارد  استقلال جنوب کرمان در دستور کار کابینه تان قرار خواهد گرفت " گفت: آمایش منطقه ای در دستور کارم می باشد و جنوب کرمان هم با توجه به پتاسیل هایی که دارد جزء این آمایش قرار خواهد گرفت.

جلیلی همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه "اعلام مواضعتان در خصوص جریان انحرافی چه می باشد و آیا  این شایعات که  کاندیدای دولت هستنید صحت دارد " تصریح کرد: بنده صد در صد می گویم کاندیدای دولت نیستم و وقتی این را می گویم در مورد جریان انحرافی هم همینگونه است و گفتمان ما برای ورود به  انتخابات بر پایه گفتمان انقلاب اسلامی و منویات رهبر فرزانه انقلاب است و هر گونه فاصله گرفتن از این مسیر از طرف هر کسی باشد برایمان قابل قبول نخواهد بود.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه "آیا در خصوص اصلاح اعضای ستادهایتان در مناطق محروم و جنوبی که بعضا افرادی تند رو و بدون محبوبیت،مقبولیت مردمی و...  می باشند و همین امر باعث ریزش آراء و طرفدارانتان خواهد شد، تجدید نظر خواهید کرد" اظهارداشت: در تمام ستاد هایمان در سطح کشور کسانیکه همکاری می کنند افرادی هستند که بر اساس پیروی از ولایت مطلقه فقیه می باشند و در غیر اینصورت همکاری آنها ممکن نیست.

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

عارف: دولت نباید به بانک مرکزی مانند قلک نگاه کند/ مهمترین عامل گرانی استقراض از بانک مرکزی است

محمدرضا عارف کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع بازاریان تهران در مسجد امام خمینی (ره) به موضوع مالیات که گلایه بازاریان بود اشاره کرد و اظهار داشت: ما در دولت آقای خاتمی لایحه تجمیع عوارض را تقدیم مجلس کردیم که خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه شد و در این لایحه بنا را بر این گذاشتیم که یک عدد مشخصی از مالیات از مصرف کننده دریافت شود.

وی افزود: نرخ مالیات که قبلا تا 56 درصد بود، در دولت آقای خاتمی به 25 درصد رسید که این کار با هدف شفافیت سیستم مالیاتی بود و بنا شد مالیات دهندگان بر اساس درآمدهایشان مالیات پرداخت کنند و مالیات بر ارزش افزوده از مصرف کننده نهایی دریافت شود.

عارف اظهار تاسف کرد که قانون مالیات بر ارزش افزوده به درستی اجرا نمی‌شود که این باعث شده مصرف کننده و تولید کننده در پرداخت مالیات با مشکل مواجه شوند و مشخص نیست در این چرخه، مصرف‌کننده نهایی در چه جایگاهی قرار دارد.

وی ادامه داد: امیدوارم شفاف کردن سیستم مالیاتی جزو اولین کارهای من باشد که با کمک بازاری ها به انجام برسانم. بنابراین از همکاری و همفکری اتحادیه‌ها استقبال می‌کنم چرا که قرار نیست ما رودرروی اتحادیه‌ها و اصناف قرار بگیریم.

این کاندیدای یازدهمین دوره رقابت‌های ریاست جمهوری به درددل‌های بازاریان با خود اشاره و تصریح کرد: من در گفت‌وگوهایی که با برخی بازاری‌ها داشتم مطلع شدم که گلایه‌‌هایی از سازمان امور مالیاتی دارند چرا که آنان احساس می‌کنند سازمان مالیاتی قصد دارد با زور چماق از آنها مالیات کسر کند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی معتقد است که نگاه دولت به بانک مرکزی نباید همانند قلک باشد چرا که نتیجه دریافت پول از بانک مرکزی توسط دولت تورم است و به گفته وی مهمترین عامل گرانی و تورم استقراض از بانک مرکزی است.

عارف اظهار امیدواری کرد: انشاءالله بتوانیم انضباط را بر دولت حاکم کنیم و کشور را در بخش اقتصادی به ثبات برسانیم چرا که بنده قصد دارم بحث بیکاری و مسکن جوانان را ساماندهی کنم که برای آن نیز برنامه دارم.وی در مورد بازار تهران نیز گفت: من معتقدم که بازار تهران مرکز اقتصاد کشور است و یکی از برنامه‌های من برای کشورمان تبدیل شدن ایران به قطب اقتصاد منطقه است.

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

ولایتی: گاهی با یک سخنرانی روابط بهم می‌خورد

نامزد ریاست جمهوری یازدهم با بیان اینکه کشورهای مختلفی تمایل به برقراری روابط با جمهوری اسلامی ایران دارند، گفت: کار سیاست خارجی محتاج فعالیت و تلاش است اما باید با تدابیر مناسب این ظرفیت‌ها را از قوه به فعل درآوریم.

علی‌اکبر ولایتی نامزد ریاست جمهوری یازدهم بعدازظهر امروز در دیدار با کمیته اساتید دانشگاه‌ها و دانشجویان ستاد خود اظهار داشت: بنده در دولت خود هم از افراد باتجربه و هم از نیروهای جوان استفاده خواهم کرد.این نامزد ریاست جمهوری یازدهم با اشاره به نقش جوانان تصریح کرد: لزوما تجربه و تخصص مترادف با سالخوردگی نیست چه بسا کسی درجات دانشگاهی را ظرف چند سال طی کند و به دلیل استعدادی که دارد خود را به خوبی نشان دهد.

وی با بیان اینکه دولت بنده دولت متمم است، یادآور شد: افراد متدین، باتجربه، متخصص، معتدل و مشورت‌پذیر باید به صحنه بیایند و در واقع با کسانی که این خصوصیات را داشته باشند، می‌توان همکاری کرد.دیگر اظهارات ولایتی به شرح زیر است:

* برای مبارزه با فساد باید از افراد امتحان‌ پس داده استفاده کرد.

*افراد بسیاری وجود دارند که متخصص هستند و امتحان خود را پس داده‌اند. اما با کوچکترین بهانه‌ای خانه‌نشین می‌شوند؛ دعا می‌‌کنیم آنچه خیر جمهوری اسلامی است و موجب می‌شود دغدغه‌‌های نظام و رهبری پاسخ داده شود، همان صورت گیرد.

*جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب طرفدار رابطه با دیگر کشورها بوده است. دیدگاه‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در خصوص توسعه روابط با دیگر کشورها وجود دارد.

* کشورهای دیگر نیز تمایل به برقراری روابط با جمهوری اسلامی ایران دارند. سیاست خارجی محتاج فعالیت و تلاش است. اما باید با تدابیر مناسب این ظرفیت‌‌ها از قوه به فعل درآوریم.

*مصلحت جمهوری اسلامی ایران، گسترش روابط با دیگر کشورها است. در این بین کشورهای منطقه و همسایگان ما از اولویت نخست برخوردارند؛ باید رفت و آمد بین ایران و دیگر کشورها آسان شده و از همه ظرفیت‌ها در سیاست خارجه استفاده کنیم.

*کشورهای دیگر روابط دیپلماتیک خود را به صورت مصاحبه مطبوعاتی اعلام نمی‌کند. گاهی با یک مصاحبه بی‌حساب یا یک سخنرانی غیرمدبرانه، روابط با یک یا چند کشور به هم می‌خورد و میزان تاثیرگذاری سخنان هر یک از افراد نیز با توجه به مسئولیتی که دارند، سنجیده می‌شود.

*آنچه در بیداری اسلامی انجام شده در واقع یک نوع دیپلماسی عمومی است.

مهر/فارس/خبرآنلاین

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.