فرمانده تیپ امام صادق: هزینه مخالفت با نظام و رهبری را چند برابر می‌کنیم

 

فرمانده تیپ مستقل امام صادق(ع)، تاکید کرد: این مجموعه با اشراف اطلاعاتی و انسجام سازمانی که دارد، این آمادگی و توانایی را دارد که هزینه مخالفت با نظام و رهبری را برای هر شخص و یا گروهی چند برابر کند.

به گزارش خبرگزاری رسا، حجت الاسلام معتمد فرمانده تیپ مستقل رزمی تبلیغی امام صادق(ع) روز دوشنبه در دیدار فرماندهان و شورای فرماندهی این تیپ با آیت الله عباس کعبی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، گزارشی از برنامه ها و فعالیت های تیپ امام جعفر صادق(ع) ارائه کرد.

حجت الاسلام معتمد، با اشاره به ویژگی های تیپ امام صادق(ع) تصریح کرد: این تیپ از جنس حوزه و فرزند حوزه است و همکارانی که در این مجموعه مشغول انجام وظیفه هستند طلاب رزمنده، بسیجی و انقلابی اند که مراقب جهت اصلی انقلاب در حوزه علمیه هستند.

حجت الاسلام معتمد در ادامه با بیان اینکه تیپ امام صادق(ع) مورد تاکید و عنایت مقام معظم رهبری است، گفت: تیپ رزمی تبلیغی امام صادق(ع) به دلیل تحلیل درست و درکی که از جریانات و حضور آگاهانه و هوشمندانه در دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی دارد، به هیچ گرایش سیاسی جواب مثبت نمی دهد، مگر اینکه آن گرایش مبتنی بر اندیشه ها و افکار امام راحل و مقام معظم رهبری باشد.

فرمانده تیپ مستقل امام صادق(ع) تاکید کرد: این مجموعه با وجود اینکه به دنبال ارتقا سطح دانش و هویت دینی خود است، با توجه به ماموریت های خود، از عمل به تکلیف سیاسی کوتاه نمی آید و در این عرصه ایفای وظیفه می کند.

حجت الاسلام معتمد گفت: در جریان فتنه و در حرکتی که در مدرسه فیضیه در سال گذشته و همچنین 25 بهمن امسال شروع شد، تیپ امام صادق(ع) نقش داشت.

فرمانده تیپ مستقل امام صادق(ع) تصریح کرد: امروز این مجموعه با اشراف اطلاعاتی و انسجام سازمانی که دارد، این آمادگی و توانایی را دارد که هزینه مخالفت با نظام و رهبری را برای هر شخص و یا گروهی چند برابر کند.

وی در ادامه از مواضع روشنگرانه آیت الله کعبی در دوران فتنه و حمایت صریح وی از رهبر معظم انقلاب قدردانی کرد و گفت: آیت الله کعبی در دوران فتنه یکی از معیارهای جبهه حق و حامی نظام و رهبری بود و به خوبی از ارزش های دینی و انقلاب اسلامی دفاع کرد...../تحلیل:عصرایرانرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.