تاريخ : | | نویسنده : shoraye5

تماشای تمرینات سلسائو , سرمربی تیم ملی پرتغال

 

پائولو بنتو، سرمربی تیم ملی پرتغال در روز جمعه، درهای کمپ تمرینی تیمش در هتل رمس را به روی هواداران بازگذاشته بودتا آنها از نزدیک تمرین کردن پرتغالی ها را تماشا کنند. حدود 1000 نفر هم برای تماشای این تمرینات آمده بودند.

جدای از الدر پوشتیگا که به دلیل مصدومیت از همراهی تیمش در بازیهای باقی مانده در یورو محروم خواهد بود، سایر بازیکنان پرتغال در تمرینات حضور داشتند .البته رائول میرلس هم با اندکی مصدومیت جدای از سایرین تمرین می کرد.

درجریان این جلسه تمرینی اتفاق عجیبی افتاد و آن هم دست به یقه شدن میگل لوپس و ریکاردو کوارشما در جریان این جلسه تمرینی بود. این دو بازیکن با هم درگیر شدند ولی با دخالت سایر بازیکنان پرتغالی این دعوا پایان یافت.

ماجرا از این قرار بود که در جریان تمرینا ت تیم ، میگل لوپس تکل خشنی را روی پای کوارشما رفت و کوارشما بلافاصله شروع به انتقاد از هم تیمی اش کرد. ولی اندکی بعد و دربرخورد بعدی که میان آنها رخ داد، کار بالا گرفت و آنها با هم دست به یقه شدند. بنتو برای دقایقی تمرینات تیم را متوقف کرد و البته مشکل خیلی سریع حل شد.

ریکاردو کستا، مدافع پرتغالی والنسیا که هنوز دررقابتهای یورو برای تیمش به میدان نرفته در کنفرانسی خبری بعد از این جلسه تمرینی در دفاع از رونالدو کاپیتان تیمش،در مقابل فشارهای موجودگفت:« تیم ما به رونالدو وابسته است؛ به ریکاردو وابسته است؛ به موتینیو وابسته است؛ کریستیانو تنها یکی دیگر از بازیکنان تیم ماست و همه ما به تیممان وابستگی داریم.».../سایت گلرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.