با تحريف و دورغ سخناني به من نسبت دادند

مشايي:

با تحريف و دورغ‌پردازي سخناني به من نسبت دادند


برخي جريان‌هاي مخالف و بدخواه با راه‌اندازي جريان‌ رسانه‌اي تحريف و دروغگويي به دنبال شبهه‌افکني در جامعه هستند/جوسازي‌هاي برخي جريان‌ها با هدف پنهان‌کردن حقيقت و عدم تحقق اهداف متعالي دولت انجام مي‌شود.

ایلنا:رييس دفتر رييس‌جمهوربا اشاره به هجمه‌هايي که عليه اظهاراتش صورت مي‌گيرد، گفت: در هيچ‌کدام از اين هجمه‌ها سخنان مرا نقد نکردند، بلکه عمدتاً با تحريف و دورغ‌پردازي سخناني به من نسبت داده شده ‌است.
به گزارش ايلنا،اسفنديار رحيم مشايي كه در ديدار جمعي از طلاب حوزه‌هاي علميه و خواهران عضو جامعه الزهرا سخن مي‌گفت، با تشريح و تبيين ديدگاه‌هايش در زمينه‌هاي مختلف، به فتنه‌هاي بعد از انتخابات رياست‌جمهوري اشاره كرد و گفت: در جريان‌هاي پس از انتخابات سران فتنه ماهيت حقيقي خود را افشا کردند و ديگر در پيش مردم حيثيتي ندارند.
وي با بيان اين‌که برخي جريان‌هاي مخالف و بدخواه با راه‌اندازي جريان‌ رسانه‌اي تحريف و دروغگويي به دنبال شبهه‌افکني در جامعه هستند، افزود: جوسازي‌هاي اين جريان‌ها با هدف پنهان‌کردن حقيقت و عدم تحقق اهداف متعالي دولت انجام مي‌شود.
رحيم مشايي در ادامه با اشاره به هجمه‌هايي که عليه اظهاراتش صورت مي‌گيرد، گفت: در هيچ‌کدام از اين هجمه‌ها سخنان مرا نقد نکردند، بلکه عمدتاً با تحريف و دورغ‌پردازي سخناني به من نسبت داده شده ‌است.
مشايي افتخار خود را مطيع بودن و پيروي از ولي فقيه دانست و اظهاركرد: همه اعتبار و حيات ما به خط نوراني ولايت و امامت وابسته است و بنده خود را سرباز کوچک ولايت مي‌دانم. ولايت پايه و اساس حکومت و محور همه امور کشور است و معتقدم فرمايشات رهبر معظم انقلاب فصل‌الخطاب همه امور است.
گفتني است پيش از سخنان رحيم مشايي چند نفر از خواهران مبلغه به بيان ديدگاه‌هايشان درباره مسائل فرهنگي، اجتماعي و سياسي پرداختند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.