تاريخ : | | نویسنده : shoraye5

 

 

جدايي عقيلي و نويدكيا صحت ندارد

 

جدايي عقيلي و نويدكيا صحت ندارد

ساكت: هنوز با قلعه‌نويي ‌به توافق نرسيده‌ايم

مديرعامل باشگاه سپاهان گفت: هنوز با امير قلعه‌نويي از نظر مالي به توافق نرسيده‌ايم و مذاكرات نهايي در اين زمينه در روزهاي آينده انجام مي‌شود.

محمدرضا ساكت چهارشنبه شب در مراسم تجليل از تيم‌هاي بانوان باشگاه فولاد مباركه سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هنوز با امير قلعه‌نويي از نظر مالي به توافق نرسيده‌ايم و مذاكرات نهايي در اين زمينه در روزهاي آينده انجام مي‌شود.
وي با بيان اينكه جذب بازيكن با نظر سرمربي صورت مي‌گيرد، افزود: نظر باشگاه به حفظ اسكلت اصلي تيم است و صحبت‌هاي انجام شده در مورد جدايي برخي از بازيكنان اين تيم از جمله هادي عقيلي و محرم نويد‌كيا صحت ندارد.
ساكت با اشاره به اينكه ابراهيم توره در ليست باشگاه براي فصل آينده اسـت، بيان داشت: وي با موافقت باشگاه به مرخصي رفته و قرار است در موعد مقرر در تمرينات تيم حاضر شود.
وي با بيان اينكه تقويت تيم براي فصل آينده در دستور كار است، گفت: براي حضور پر قدرت در مسابقات ليگ برتر و همچنين رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا، نياز به تقويت تيم در برخي خطوط داريم‌.
مديرعامل باشگاه سپاهان با اشاره به واگذاري مديريت ورزشگاه نقش جهان به استان اصفهان ادامه داد: تمام مسئولان استاني پيگير اين قضيه هستند و اميدواريم با توجه به تغييرات انجام شده، تكميل فاز دوم نقش جهان با سرعت بيشتري انجام شود.
وي با بيان اينكه مجموعه باغ فردوس در اختيار باشگاه سپاهان قرار گرفته است، افزود: در آينده تمرينات و برنامه‌هاي فرهنگي باشگاه در اين مجموعه برگزار مي‌شود.
مديرعامل باشگاه سپاهان گفت: توافق نهايي با فابيو جان‌واريو انجام شد و اين بازيكن با قراردادي دو ساله به باشگاه سپاهان پيوست...../تحلیل:فارسرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.