اخبار ,اخبار اقتصادی ,عملکرد شرکت‌های بورس

 

اخبار اقتصادی - تازه‌ترین اطلاعات و عملکرد شرکت‌های بورس

تازه‌ترین گزارش عملکرد شرکت‌های توسعه آذربایجان، سازه پویش، سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان و گرانیت بهسرام منتشر شد که در زیر می‌خوانیم:

  کاهش پیش‌بینی سود 94 «وآذر»
شرکت توسعه آذربایجان سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریورماه 94 را با کاهش 11 درصدی نسبت به سال مالی 93 مبلغ 71 ریال پیش‌بینی کرد.  این شرکت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به  31 شهریورماه 93 را مبلغ 80 ریال و سود تلفیقی هر سهم را مبلغ 82 ریال اعلام کرده است. 

 

جمع درآمدهای این شرکت برای سال مالی 94 بیش از 20 میلیارد ریال پیش‌بینی شده که بیشترین درآمد به ترتیب مربوط به سود حاصل از سایر فعالیت‌ها، سود حاصل از سرمایه‌گذاری و سود حاصل از فروش سرمایه‌گذاری‌ها است.  همچنین این رقم کاهش 16 درصدی را نسبت به سال مالی 93 نشان می‌دهد.

 تحقق 22 درصدی سود هر سهم «خپویش»
شرکت سازه پویش در سه ماه منتهی به 31 خردادماه 93 معادل 22 درصد از پیش‌بینی سود هر سهم خود را به تحقق رساند. این شرکت سود هر سهم سال جاری را با سرمایه یکصد میلیارد ریال مبلغ دو هزار و 944 ریال پیش‌بینی کرده که طی دوره سه ماهه مبلغ 645 ریال از این رقم را کنار گذاشت.

«خپویش» طی دوره مزبور توانست معادل 29 درصد از پیش‌بینی فروش دو هزار و 297 میلیارد ریالی خود را محقق کند. همچنین شرکت اعلام کرده که هیات مدیره در نظر دارد برای سال مالی 93 مبلغ یک هزار و 800 ریال به ازای هر سهم را جهت تقسیم به مجمع عمومی صاحبان سهام پیشنهاد کند.

 «کرمان» گزارش 12 ماهه داد
شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان طی 12 ماه منتهی به 31 خردادماه 93 مبلغ 269 ریال سود به ازای هر سهم شناسایی کرد. این رقم افزایش سه درصدی را نسبت به سال مالی گذشته نشان می‌دهد. همچنین «کرمان» جمع درآمدهای سال مالی 93 را معادل 76 میلیارد ریال اعلام کرده که در مقایسه با سال مالی 92 از افزایش 27 درصدی برخوردار است.

 پوشش 29 درصدی زیان هر سهم «کهرام»
شرکت گرانیت بهسرام طی سه ماه منتهی به 31 خردادماه 93 معادل 29 درصد از پیش‌بینی زیان هر سهم 84 ریالی خود را پوشش داد. این شرکت طی دوره سه ماهه مبلغ 24 ریال زیان به ازای هر سهم شناسایی کرد. همچنین زیان انباشته شرکت در پایان سال مالی 92 براساس صورت‌های مالی حسابرسی شده بالغ بر 93 میلیارد و 709 میلیون ریال (به ازای هر سهم مبلغ یک هزار و 249 ریال) است.

«کهرام» فروش سال مالی 93 را بیش از 348 میلیارد ریال پیش‌بینی کرده که در سه ماه نخست امسال از فروش محصولات خود بیش از 61 میلیارد ریال درآمد کسب کرد.
اخبار اقتصادی -  دنیای اقتصاد

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.