تاريخ : | | نویسنده : shoraye5

اخبار,اخبار اقتصادی , یارانه نقدی

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، با تاکید بر ضرورت توجه دولت به اجرای صحیح قانون هدفمندی یارانه‌ها، گفت: ۵ میلیون نفر در سرلیست حذف دریافت یارانه نقدی هستند که به زودی تعیین تکلیف حذف آنها و اجرای قانون هدفمندی صورت خواهد گرفت.

رحیم زارع با تاکید بر ضرورت توجه دولت به اجرای صحیح قانون هدفمندی یارانه ها، افزود: بررسی اولویت های حذف از دریافت یارانه نقدی به زودی در کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور نوبخت صورت خواهد گرفت.


نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید درمجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه دولت باید طبق قانون در شناسایی دهک‌های پردرآمد جامعه سرعت عمل بیشتری به خرج دهد،گفت: ترکیب درآمدی کشور نشان می دهد که از کل جمعیت کشور بین 5 تا 7 میلیون نفر درآمدهای زیر خط فقر، 68 میلیون نفر درآمد متوسط و 5 میلیون نفر هم درآمدهای بدون حساب و کتاب دارند که دولت باید با شناسایی این طبقه هرچه سریع تر نسبت به حذف آنها از دریافت یارانه نقدی اقدام کند.


راه رسیدن به اقتصاد مقاومتی قطع پرداخت یارانه نقدی به دهک‌های پردرآمد است
این نماینده درمجلس نهم، با بیان اینکه قطع یارانه پردآمدها و تزریق آن به حوزه صنعت، تولید، و کشاورزی  لازمه رشد کشور است، گفت: رسیدن به اقتصاد مقاومتی و برون رفت از شرایط کنونی، لازمه قطع پرداخت یارانه نقدی به دهک های پردرآمد است که متاسفانه تاکنون با تعلل مسئولان در این زمینه مواجه هستیم.


وی با تاکید بر اینکه درحذف دهک‌های پردرآمد اولویت شناسایی ازطریق پرداخت مالیات‌ها و فرارهای مالیاتی است، تصریح کرد: بانک اطلاعاتی مالیاتی بهترین معیار برای شناسایی پردرآمدهاست که دولت می تواند با بهره گیری از ظرفیت های این بانک  به حذف دهک های پردرآمد و اجرای قانون هدفمندی اقدام کند.

 

اخبار اقتصادی - خبرگزاری صداوسیما

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.