در نشست ویژه روز گذشته بازی های آسیایی دوحه قطر که به ریاست معاون رییس جمهوری و رییس سازمان تربیت بدنی برگزار شد، تصمیم بر این شد که کمیته استقبال از کاروان ورزشی ایران در دوحه زیر نظر سفارت کشورمان در قطر تشکیل شود.

به گزارش سایت خبری سازمان در این نشست که با حضور دکتر آصفی معاون وزارت امور خارجه، ربانی سفیر ایران در قطر، هاشمی، ساور و همدانلو معاونان سازمان، دکتر قراخانلو و کفاشیان رییس و دبیر کل کمیته ملی المپیک، فراهانی مدیر کل حراست، خدادادی مدیر کل دفتر ریاست سازمان، زارع مدیر کل دفتر ارزشیابی و رسیدگی به شکایات و شهنازی مشاور امور بین الملل مهندس علی آبادی برگزار شد، ابعاد فرهنگی حضور کاروان ورزشی ایران در پانزدهمین دوره بازیهای آسیایی دوحه قطر مورد بحث بررسی قرار گرفت.

در این نشست تصمیم گرفته شد از سوی معاونت فرهنگی، حقوقی و امور مجلس سازمان تربیت بدنی جلسات هماهنگی با کلیه نفرات اعزامی به بازیهای آسیایی دوحه شامل ورزشکاران، مربیان و سرپرستان تیمها برگزار شود و طی آن مسائل فرهنگی مورد توجه در این بازیها به آنان منتقل شود.

همچنین در این جلسه بر برگزاری مراسم خوب و با شکوه حمل مشعل بازیهای آسیایی در سه شهر مشهد ، اصفهان و تهران تاکید و اعلام شد: با توجه به اینکه کاروان حمل مشعل بازیها 15 آبان ماه وارد کشورمان خواهد شد ، تمهیدات لازم به عمل خواهد آمد تا طی سه روز حمل مشعل بازیهای دوحه در ایران ، استقبال شایسته ای از کاروان به عمل امده و مشعل طی مراسمی باشکوه توسط ورزشکاران ،قهرمانان ، پیشکسوتان و مسئولان کشورمان در مسیرهای تعیین شده شهرهای فوق حمل شود.

این گزارش حاکیست در این نشست همچنین مقرر شد به منظور تشویق ورزشکاران ایرانی در بازیهای آسیایی دوحه، شرایط و تسهیلات لازم برای حضور دانش آموزان مقیم قطر در سالنهای برگزاری مسابقات از سوی سفارت ایران در قطر و با هماهنگی کمیته ملی المپیک به عمل آید.

همچنین با هماهنگی وزارت ارشاد ، سازمان ارتباطات اسلامی و دیگر ارگانهای ذیربط ، در طول برگزاری بازیهای آسیایی دوحه اقدامات فرهنگی لازم در جهت معرفی اقلام و محصولات فرهنگی کشورمان به عمل خواهد آمد.رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت آی تی قیمت در زمینه قیمت های کالای دیجیتالی
کرایه اتومبیل | اجاره خودرو
فال حافظ

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.