تغییر ساعت کار برخی مشاغل به بعدازظهر قلقلک مطبوعاتی است و دوستان مطبوعاتی دوست دارند هر چیز قشنگی را تیتر کنند و مردم را به اصطلاح مشغول کنند که ما هم خوشحال می شویم.
 
به گزارش مهر، وزیر کشور در حاشیه مراسم تودیع و معارفه معاون جدید برنامه ریزی و پشتیبانی وزرارت کشور در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در خصوص طرح جابجایی برخی مشاغل به بعدازظهر گفت: من پیش از این گفته بودم که راهکارهایی برای مشاغل مختلف ارائه شده است که یکی هم این موضوع است و در کارگروه های مختلف در حال بررسی است.

مصطفی پورمحمدی در خصوص تجمیع انتخابات مجلس با تاکید بر اینکه بعد از ابلاغ مصوبه مجلس ، وظیفه دولت اجرای طرح است افزود: حرف های خود را در این زمینه پیش از تصویب گفته ایم و بعد از تصویب ، دولت دیگر حرفی برای گفتن ندارد.

وی در ادامه در خصوص اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر کاهش 6 ماهه دوره ریاست جمهوری به علت اختلافات بین دولت و مجلس ، تاکید کرد: این بحث صحت ندارد و مجلس در رابطه با افزایش دوره ماموریت خود بحث می کند.

وزیر کشور در خصوص طرح بازگشت کار بانک ها به ساعت اولیه نیز گفت: ما منتظریم که مصوبه مجلس ابلاغ شود و به محض ابلاغ شدن موضوع را در دولت به بحث خواهیم گذاشت و سعی می کنیم با کمترین تغییر این مصوبه را به اجرا بگذاریم.

وی در خصوص تایید نشدن انتخابات شورای شهر برخی از شهرهای کشور تاکید کرد: این موضوع را هیئت نظارت باید تایید کند و وزارت کشور در این موضوع دخالتی ندارد.

پورمحمدی در ادامه درباره ارائه تبصره 13 و لایحه جداگانه این تبصره به مجلس گفت: با هم ارائه شدن این دو به این علت بود که اگر لایحه رای نیاورد این تبصره روی زمین نماند و اگر تصویب شد جای این تبصره می نشیند.

وی همچنین تغییرات وزارت کشور را در جهت بالا بردن کیفیت انجام ماموریت ها دانست و تصریح کرد: آقای دکتر بلندیان نزدیک 5 سال عهده دار معاونت برنامه ریزی بود و هر چه توانایی داشتند را به کار برده اند و این بهترین موقعیت بود تا یک نیروی خلاق جانشین ایشان شود.

به گزارش مهر ، دکتر محمد علی شاعری طی مراسمی جانشین دکتر بلندیان در معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی وزارت کشور شد.

دکتر بلندیان با ارائه گزارشی از 25 سال فعالیت خود در پست های مختلف وزارت کشور ، گفت: در دهه 60 مهار اعتراضات و تظاهرات دانشجویی در دوران توسعه و طراحی وضعیت های امنیتی و حفاظت از اماکن و اشخاص از کارهای بسیار مشکلی بود که انجام شد.

وی که پیش از این در مقام معاون امنیتی وزیر کشور فعالیت می کرد ، برگزاری چندین انتخابات سراسری و مبارزه با مواد مخدر و کالا را از فعالیت های خود در این بخش دانست و گفت: بالا بردن سطح کیفیت زندگی کارکنان و رفتن به سمت حرفه ای شدن کادر وزارت کشور و به کارگیری 5000 نیروی بسیجی در این وزارتخانه از فعالیت های معاونت برنامه ریزی وزارت کشور در دوره فعالیت من بوده است.
 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.