رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از محکومیت41 نفر از عوامل فروش سئوالات جعلی کنکور دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1382 خبر داد و گفت: دهها شبکه فروش سئوالات قلابی و اخاذی از مردم با کمک دستگاههای صلاحیت دار شناسایی و عوامل آن تحویل قانون شده اند.


دکتر عبدالله جاسبی در گفتگو با مهر با بیان این خبر افزود: در آزمون مربوط به چهار سال گذشته (سال 1382) فروش سئوالات کنکور دانشگاه آزاد گزارش شد که پس از بررسی لازم از سوی دستگاههای ذیربط 41 نفر دستگیر و در دادگاه محکوم شدند.


وی ادامه داد: در حکمی که برای این افراد صادر شده و در اختیار مراجع قانونی قرار گرفته تاکید شده است سئوالات قلابی و جعلی بوده و سئوالات اصلی کنکور دانشگاه آزاد به هیچ عنوان خارج نشده است.


جاسبی تصریح کرد: همه این شایعات و اتهاماتی که در چند سال اخیر در زمینه فروش سئوالات کنکور دانشگاه آزاد وارد شده است، دروغ بوده و حکم دادگاه نیز این موضوع را تایید می کند. البته کسانی که تخلف و اخاذی کرده اند دستگیر و محکوم شده اند.


رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه در هر آزمون دانشگاه آزاد چندین مورد فروش سئوالات جعلی کنکور گزارش می شود، گفت: با توجه به اینکه متخلفان متوجه نوع برخوردها شده اند در سالهای اخیر کمتر شاهد این موضوع بوده ایم.


وی اضافه کرد: دانشگاه آزاد با همکاری دستگاههای ذی ربط در بسیاری از آزمونها که گزارشی مبنی بر فروش سئوالات ارائه شده است، حدود 20 نفر را دستگیر کرده که در همه موارد مشخص شده است سئوالات جعلی بوده و یک سئوال واقعی هم لو نرفته است.


رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه بحث فروش سئوالات جعلی دانشگاه آزاد سالی یکی دو بار اتفاق می افتد، در مورد کنکور امسال نیز گفت: امسال هم یک مورد گزارش شد که فرد خاطی تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است.
 

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.