مدير عامل شركت واحد اتوبوسراني تهران و حومه ، گفت: از 15 شهريور تا 15 مهرماه در خطوط شلوغ و پرازدحام ، ناوگان اتوبوسراني تا ساعت 12 شب به شهروندان خدمات‌رساني خواهد كرد.

به گزارش فارس، بيژني با بيان اين مطلب ، اظهار كرد: در حالت عادي ساعت كار اتوبوسراني در خطوط مختلف از 5 تا 21 الي 22:30 است كه با توجه به آغاز ماه مبارك رمضان و بازگشايي مدارس از نيمه شهريور تا نيمه مهر ماه در خطوط پرازدحام، اتوبوس‌ها تا ساعت 24 خدمات رساني خواهند كرد.
وي كه با پايگاه اطلاع‌رساني شهرداري تهران گفت‌و‌گو مي‌كرد، با تاكيد بر اينكه در صورت نياز مي‌توان مدت روزهاي تعيين شده را افزايش داد و افزايش ساعت كاري اتوبوسراني را تمديد كرد ، ادامه داد: در صورتيكه ساعت بازگشايي مدارس و ساعت كار ادارات و سازمان‌هاي دولتي 9 صبح اعلام شود آغاز به كار ناوگان اتوبوسراني نيز با كمي تاخير خواهد بود.
بيژني تصريح كرد: در ساعات اوج ترافيك صبحگاهي و عصرگاهي نيز تمام ناوگان فعال خواهند بود تا بتوانيم با 100 درصد توان و امكانات به شهروندان خدمات رساني كرده و تمام اتوبوس‌هاي موجود را در حد ممكن فعال نگه داريم.
وي خاطرنشان كرد: با وجود مشكلاتي از جمله مناسب نبودن خدمات پس از فروش، فرسودگي ناوگان و مشكلات جايگاه هاي سوخت شركت واحد اتوبوسراني در تلاش است تا با تمام ظرفيت خود يعني با 7 هزارو300 دستگاه اتوبوس به شهروندان تهراني خدمات رساني كند.
مدير عامل شركت واحد اتوبوسراني تهران و حومه با بيان اينكه از مجموع اتوبوس‌هاي موجود، 2 هزار و 800 دستگاه اتوبوس گازسوز است ، گفت: اميدواريم براساس قول مسئولان شركت ملي گاز مشكلات جايگاه هاي سوخت تا مهر ماه برطرف شود زيرا در غير اين صورت حداقل هزار و 500 اتوبوس گازسوز در طي روز يعني زماني كه بايد به شهروندان خدمات رساني كنند، از چرخه خدمت رساني خارج مي‌شوند.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.