تاريخ : | | نویسنده : shoraye5

وزیر کشور در مورد شایعه استعفای معاون سیاسی وزارتخانه متبوعش تصریح کرد: استعفایی از آقای افشار دریافت نکرده ام و نحوه همکاری ایشان با وزارت کشور را از خودشان بپرسید.


علی کردان که در حاشیه نشست شب خاطره در جمع بسیجیان وزارت کشور با خبرنگاران گفتگو می کرد در پاسخ به مهر مبنی بر شایعه استعفای علیرضا افشار معاون سیاسی وزیر کشور اظهار داشت: ایشان استعفایی به من نداده اند و ادامه همکاری را از آقای افشار بپرسید.


وی در واکنش به سئوالات مکرر خبرنگاران در این باره به این پاسخ که از خود وی بپرسید، بسنده کرد.


وزیر کشور در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر برگزاری رایانه ای انتخابات اظهار داشت: همکاران ما پس از انتخابات مجلس هشتم از تجربیاتی که از برگزاری انتخابات به صورت رایانه ای بدست آورده اند، استفاده می کنند و در حال رفع نقص های کارشان هستند.


کردان در عین حال تاکید کرد: برگزاری صد در صد انتخابات به صورت رایانه ای منوط به قبول مدل پیشنهادی وزارت کشور از سوی شورای نگهبان است ولی همکاران ما به جد دنبال این هستند که انتخابات را به شکل رایانه ای برگزار کنند.


وی در مورد زمان شروع فعالیت های اجرایی انتخابات آتی گفت: چون سه انتخابات در سال 88 با هم همزمان شده است شرایط خلط شده است ، انتخابات مجلس در 5 حوزه انتخابیه ، دو حوزه مجلس خبرگان و در کنار آن انتخابات ریاست جمهوری ؛ که بر این اساس  تاریخ  22 خرداد سال آینده را برای انتخابات در نظر گرفتیم.


وزیر کشور افزود: بر اساس قانون انتخابات ریاست جمهوری سه ماه مانده به زمان برگزاری، فعالیت های اجرایی آن شروع می شود، اما برای انتخابات مجلس چون بر اساس قانون نامزدها باید شش ماه قبل استعفا دهند از هم اکنون فعالیت های آن را شروع کرده ایم ولی در مورد انتخابات ریاست جمهوری اجازه شروع فعالیت های اجرایی را نداریم.


وی در پاسخ به سئوال دیگری در مورد تحلیل هایی مبنی بر مقطعی بودن طرح مجلس در اصلاح قانون انتخابات اظهار داشت: قبلا نیز اعلام کرده ایم که قانون انتخابات باید جامع باشد ولی تشخیص مجلس این بود که وضع موجود را اصلاح کند، در نهایت ما چون مجری قانون هستیم هر آنچه به عنوان مصوبه از شورای نگهبان تایید شود به صورت قطعی اجرا خواهیم کرد.


کردان در پاسخ به سئوالی در مورد تضمین وی در خصوص سلامت انتخابات گفت: سلامت انتخابات را صد در صد تضمین می کنیم.


وی ضمن اظهار بی اطلاعی از پیشنهادات دولت در طرح اصلاح قانون انتخابات که به طرح مجلس اضافه می شود اظهار داشت: در این مورد چیزی نشنیده ام.
 

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.