تاريخ : | | نویسنده : shoraye5
سرمربي تيم ملي فوتبال گفت: هافبك پرسپوليس تصميم خود را براي عدم حضور در تيم ملي گرفته است و من نيز وي را در اين راه ياري مي‌كنم.    
 
به گزارش فارس، تيم ملي ايران بعد از ظهر امروز در ديداري دوستانه در كمپ تيم‌هاي ملي با تساوي دو بر دو مقابل تيم پيكان متوقف شد.
علي دايي در پايان اين بازي دوستانه اظهار داشت: براي انجام بازي دوستانه با هدف و نيت خاصي پيكان را انتخاب نكرديم، بلكه مي‌خواستيم براي هماهنگي بازيكنان يك بازي دوستانه داشته باشيم كه يكي از بهترين تيم‌هاي ليگ برتر را برگزيديم.
وي ادامه داد: اين مسابقه در شرايط خوبي برگزار شد و بعد از 2 روز ريكاوري، اين ديدار دوستانه را برگزار كرديم؛ اما تمركز اصلي ما براي بازي با تيم ملي كره شمالي است.
دايي با اشاره به عملكرد بازيكنان عنوان كرد: بدون شك همه در شرايط خوبي هستند كه به اردوي تيم ملي دعوت شدند و من از عملكرد آنها راضي هستم. همه بازيكنان با توجه به آمادگي‌شان مي‌توانند در ديدار با كره شمالي ما را همراهي كنند.
وي در باره اظهاراتش مبني بر عدم بازگشت علي كريمي به تيم ملي در زمان مربيگري وي گفت: علي كريمي پس از دعوتش به تيم ملي عنوان كرد كه نمي‌خواهد براي اين تيم ملي بازي كند و تا زماني كه من هستم كريمي به تيم ملي دعوت نخواهد شد و اين امري كاملا طبيعي است. كريمي خودش اين تصميم را گرفته و من به ايده او احترام مي‌گذارم.
دايي تاكيد كرد: كمك مي‌كنم كه كريمي در تصميمش پافشاري كند. بنابر اين تا زماني كه من سرمربي تيم هستم وي به تيم ملي دعوت نمي‌شود و طبق خواسته خودش او را در اين راه كمك خواهم كرد.
دايي در پاسخ به اين سوال كه با فشار مطبوعات كريمي را به تيم ملي فراخواند تاكيد كرد:‌هرگز چنين نبود. من هيچ وقت با فشار مطبوعات بازيكنان را به تيم ملي دعوت نمي‌كنم. قبل از اين نيز در ديدار با كويت كريمي با بازوبند كاپيتاني تيم ملي وارد ميدان شد. براي من همواره آمادگي بدني بازيكنان در اولويت است. هر بازيكني كه آماده باشد به تيم ملي دعوت مي‌شود. اگر كريمي در مقابل تيم‌هاي استقلال و ابومسلم همان عملكرد ضعيف در مقابل پگاه را ارايه مي‌كرد هرگز وي را به تيم ملي دعوت نمي‌كردم.
دايي خاطرنشان كرد: توجهي به نتيجه اين بازي دوستانه برابر پيكان ندارم، زيرا مسابقه اصلي ما برابر كره شمالي است. شناخت خوبي از آنها داريم و چهار مسابقه اخير اين تيم را به خوبي آناليز كرده‌ايم و نقاط ضعف وقوت آنها را مي‌دانيم.
وي در باره كنار رفتن علي كريمي از تيم ملي و احتمال دعوت شدن بازيكني جديد خاطرنشان كرد: براي ديدار با كره شمالي تيم خود را بسته‌ايم و با همين نفرات به كار خود ادامه مي‌دهيم. بنابر اين هيچ بازيكن جديد به اردو اضافه نمي‌شود. روي كريم باقري نظر مثبت داشتم وبراي حضورش در تيم ملي با او صحبت كردم؛ ولي متاسفانه مصدوم است.
سرمربي تيم ملي شايعه حضورش در جلسه تمريني روز گذشته سايپا را رد كرد و گفت: اين روزها من تيم ملي را زير نظر دارم و هرگز در تمرين سايپا حضور نداشتم. پس ازكسب نتايج نامناسب ضعيف ليت‌بارسكي اعضاي هيئت مديره قصد اخراج وي را داشتند و خودش نيز با كسب آن نتايج دوست داشت اخراج شود ولي تصميم گرفتيم كه وي با دستياران ايراني‌اش به كارش در سايپا ادامه دهد و به نظرم نتايج اخير سايپا عمدي بود.
دايي در باره شرايط جسماني 2 بازيكن كليدي ايران تاكيد كرد: متاسفانه آندرانيك تيموريان و وحيد هاشميان مصدوم هستند و ما آنها را براي ديدار باكره شمالي از دست داديم. اميدوارم هر چه زودتر با كسب بهبودي بار ديگر به تركيب تيم ملي اضافه شوند.
 


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.