صهيونيست‌ها اين حيوانات را حدود 30 سال پيش با هدف استفاده از آنان در جنگل و مرتب كردن فضاي سبز خود از اروپا خريداري كردند اما اكنون در نظر دارند از اين حيوانات استفاده نظامي كنند.

به گزارش فارس و به نقل از منابع اينترنتي، در حاليكه اين روزها دولت رژيم صهيونيستي مشغول آماده كردن خود براي دفاع از هرگونه شكايت احتمالي كشورهاي مختلف جهان از مقامات ارشد اين رژيم به خاطر جنايات اخير در نوار غزه است،‌ منابع آگاه از سرزمين‌هاي اشغالي اعلام كردند ارتش رژيم صهيونيستي در نظر دارد با هدف مقابله با حزب الله لبنان،‌ در اقدامي تعجب برانگيز تعدادي حيوان عظيم الجثة را براي خوردن تمام درختان شمال سرزمين‌هاي اشغالي، در آن منطقه رها كند.

اين منابع خبري در ادامه افزودند: تعداد اين حيوانات 6 عدد است و قادر به خوردن تمامي درختان و نباتات آن منطقه هستند و با اين كار رژيم صهيونيستي در نظر دارد منطقه را پاكسازي كند تا مبادا به محلي يا پناهگاهي براي نيروهاي حزب الله لبنان تبديل شود.

اين منابع همچنين گفتند: اين حيوانات عظيم الجثة شبيه به گوزن هستند كه وزن هر كدام از آنها بيش از نيم تن است و حتي گاهي نيز به يك تن مي‌رسد.

اين منابع آگاه افزودند: صهيونيست‌ها اين حيوانات را حدود 30 سال پيش با هدف استفاده از آنان در جنگل و مرتب كردن فضاي سبز خود از اروپا خريداري كردند اما اكنون در نظر دارند از اين حيوانات استفاده نظامي كنند. به نظر مي رسد يكي از دلايل اين كار هزينه كم اين طرح است.
جهان به نقل از منابع آگاه صهيونيستي نوشت: قرار است اين حيوانات به سمت سرزمين‌هاي لبناني رها شوند تا بيشتر در مناطق جنوب لبنان به پاكسازي اراضي بپردازند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.