تاريخ : | | نویسنده : shoraye5

همزمان با سی امین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به همت محققان و پژوهشگران پایگاه حوزه، دانشنامه امام خمینی(ره) با 1375 مطلب شامل مقاله، پرسش و پاسخ، چکیده پایان نامه، معرفی مراکز تحقیقاتی، کتاب و... بر روی شبکه جهانی اینترنت قرار گرفت.

مدیر اجرایی پایگاه حوزه روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: این مجموعه شامل 21 نمایه اصلی و 61 نمایه فرعی و 1375 مطلب شامل 1206مقاله، 156 پرسش و پاسخ، 1 معرفی مراکز تحقیقاتی و محققان در موضوع امام خمینی(ره) 12 معرفی کتاب و پایان نامه و...می باشد.

سید علی طباطبایی ادامه داد: کلیه این مطالب به بررسی زندگی پر بار ایشان در موضوعات مختلف علمی، مذهبی، اجتماعی، سیاسی و... حضرت امام خمینی(ره) پرداخته است.
وی به نمایه های اصلی این دانشنامه غنی اشاره کرد و افزود: امام خمینی (ره) زندگینامه و خانواده، زندگینامه امام خمینی (ره)، امام خمینی (ره) و فرزندان، امام خمینی (ره) و آیت الله سید مصطفی خمینی (ره)، امام خمینی (ره) و حجة الاسلام سید احمد خمینی(ره) از نمایه های اصلی دانشنامه است.

وی نامه های خانوادگی امام خمینی(ره)، امام خمینی(ره) و برادر، امام خمینی(ره) و خاطرات را از نمایه های اصلی دانشنامه عنوان کرد و ادامه داد: ویژگی های فردی و رفتاری امام خمینی (ره)، حالات معنوی امام خمینی (ره)، سیره امام خمینی (ره)، مقام علمی امام خمینی(ره) از دیگر نمایه های اصلی دانشنامه امام به شمار می رود.

مدیر اجرایی پایگاه حوزه از اساتید امام خمینی (ره)، مشایخ اجازه امام خمینی (ره) و شیوه تدریس امام خمینی (ره) بعنوان دیگر نمایه های اصلی این دانشنامه یاد کرد و اظهار داشت: شاگردان امام خمینی (ره)، آثار امام خمینی (ره)، نو آوری امام خمینی (ره)، امام خمینی (ره) تفسیر و حدیث و فقه و اصول ایشان از نمایه های خواندنی این دانشنامه می باشد.
وی در بخش دیگری از گفت و گوی خود به نمایه های فرعی دانشنامه اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) کودکان و نوجوانان ، امام خمینی (ره) و اقلیتهای دینی و مذهب، امام خمینی (ره) و زنان، امام خمینی (ره) حوزه و دانشگاه، امام خمینی(ره) روحانیت و حوزه، امام خمینی (ره)، دانشگاه و دانشگاهیان، امام خمینی(ره) هنر و فرهنگ، شعر امام خمینی (ره)، امام خمینی (ره) در آینه شعر و هنر از جمله نمایه های فرعی این دانشنامه می باشد.
علاقمندان جهت استفاده از این دانشنامه می توانند به آدرس زیر مراجعه نمایند:
http://www.hawzah.net/Hawzah/Subjects/ItemsView.aspx?ParentID=100&id=8212

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.