وزير راه و ترابري با تاكيد بر اين كه اصلا نبايد در جاده‌هاي كشور گاردريل نصب شود! گفت: نصب گاردريل براي رانندگان بي‌توجه است.

به گزارش ايسنا، دكتر بهبهاني در روز پاياني همايش سراسري رؤساي پليس ترافيك كشور افزود: سالانه 5/1 ميليون نفر در دنيا در تصادفات رانندگي كشته مي‌شوند.

وي با اشاره به اين كه روزانه در كشور حدود يكصد نفر در تصادفات رانندگي كشته مي‌شوند، گفت: كشته‌هاي تصادف شتري است كه در خانه همه ما خوابيده است و بايد تلاش كنيم از حضور آن جلوگيري كنيم.

وزير راه و ترابري با تاكيد بر اين كه همه عامل تصادف عامل انساني است! گفت: اعداد و ارقام اعلامي در خصوص نقش جاده و وسيله نقليه در تصادفات مربوط به كشورهاي خارجي است كه هم خودرو استاندارد توليد مي‌كنند، هم جاده آنها ايراد ندارد و هم اين كه مردم فرهنگ صحيح ترافيك و رانندگي را مي‌دانند.

وي با اشاره به اين كه 180 دستگاه دوربين كنترل سرعت جديد خريداري شده است، گفت: از اين تعداد 160 دستگاه در نوروز امسال در اختيار پليس براي بهره‌برداري قرار مي‌گيرد.

به گزارش ايسنا، وزير راه و ترابري از بكارگيري دوربين‌هاي كنترل تخلف در جاده‌هاي كشور خبر داد و گفت: اين دوربين‌ها تا پيش از سال 89 در جاده‌ها نصب مي‌شود از سوي ديگر وزارت راه در صدد است به جاي خريد دوربين هزينه تصاوير آنرا بپردازد.

وي با اشاره به اين كه 60 درصد تصادفات نوروز 87 از نوع واژگوني بوده است؛ بر مديريت سرعت در راه‌هاي كشور تأكيد كرد و گفت: متأسفانه ارتفاع جاده‌ها در كشور 3 متر گرفته مي‌شود كه اين امر موجب مي‌شود زماني كه خودرو از جاده منحرف مي‌شود واژگون شود.

وزير راه و ترابري تاكيد كرد: وزارت راه نسبت به كاهش ارتفاع راههاي جديد اقدام مي‌كند.

وي در خصوص نقاط حادثه‌خيز نيز گفت: هر راهي براي يك سرعت خاص مناسب است كه اگر با اين سرعت در آن رانندگي صورت گيرد حادثه‌اي رخ نمي‌دهد.

سردار محمد رويانيان، رييس پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي نيز در حاشيه اين همايش گفت: حدود 2 هزار نقطه حادثه‌خيز در كشور داريم كه تلاش مي‌شود هر سال تعدادي از اين نقاط اصلاح شود ولس فرسايش راهها موجب مي‌شود همه ساله نقاط جديدي به اين تعداد اضافه شود.

وي در عين حال تصريح كرد: از نظر پليس 3 عامل انسان، راه و وسيله نقليه در شكل‌گيري تصاف دخيلند.

سردار رويانيان با اشاره به اين كه برخي راه‌هاي كشور بسيار قديمي هستند و از استاندارد پاييني برخوردارند، گفت: راههاي جديد از استانداردهاي بالاتري برخوردارند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.