رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از عدم اجرای طرح زوج و فرد و طرح ترافیک از امروز تا 14 فروردین سال آینده در تهران خبر داد.

به گزارش مهر، سرهنگ هادی هاشمی صبح  روز چهارشنبه در آخرین نشست خبری خود در سال جاری گفت: به منظور تردد شهروندان در ایام نوروز طرح ترافیک و طرح زوج و فرد در این ایام اجرا نمی شود بنابر این شهروندان می توانند بدون هیچ محدودیتی در این معابر تردد کنند.

وی ادامه داد: از تاریخ 15 فروردین سال 88 طرح زوج و فرد و طرح ترافیک اجرا می شود و معابر ورودی به محدوده طرح ترافیک توسط دوربینهای الکترونیکی کنترل خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به پایان اعتبار برچسبهای طرح ترافیک در سال جدید گفت: برچسبهای جدید از تاریخ 15 فروردین اعتبار دارد.

سرهنگ هاشمی درباره برنامه های پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برای سال آینده گفت: در سال آینده کنترل معاینه فنی و کنترل محدوده طرح ترافیک را به طور جدی دنبال خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: با توجه به روان شدن ترافیک در ایام نوروز در شهر تهران رانندگانی که اقدام به تخلفات حادثه ساز کنند مانند حرکت با سرعت غیر مجاز خودروی این افراد تا 15 فروردین توقیف خواهد شد.

وی از کنترل کلیه معابر تهران به وسیله دوربینهای نظارتی خبر داد و گفت: تا 15 فروردین این دوربینها در تمامی معابر شهر تهران نصب می شود.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.