عصر ایران- «احمد جارالله»، نویسنده مشهور ضدایرانی کویت، بار دیگر با نگارش مقاله ای در روزنامه کویتی عرب تایمز به هتاکی علیه کشورمان رو آورد و در بخشی از این مقاله گستاخانه از ایران خواست از سرنوشت قوم مغول و رهبر آن، چنگیزخان، عبرت بگیرد!!

به گزارش عصر ایران (asriran.com) این نویسنده هتاک کویتی در مقاله ای با عنوان «ما از تهران چه می خواهیم؟» نوشت: "یک ضرب المثل عربی می گوید «تنها چیزی که ما از شما می خواهیم این است که دست از تجاوزات خود بردارید»."

جارلله اضافه می کند: "این ضرب المثل را می توان در تحلیل وضعیت جاری بین ایران و اعراب بکار برد. ما از ایران می خواهیم از فعالیت های شیطانی (!) خود به ویژه تلاش برای مداخله در امور داخلی و نقض حاکمیت ما دست بردارد."

وی می افزاید: "سال هاست که ما تلاش می کنیم سرنوشت کسانی که نفوذ خود را به هزینه دیگران توسعه دادند به ایران یادآوری کنیم به این امید که ایران سرانجام اهمیت زندگی صلح آمیز در کنار دوستان را درک کند. ما هرگز در امور داخلی ایران دخالت نکرده و انتظار مشابهی از سوی تهران داریم اما بارها توصیه ما را نادیده گرفته است."

این نویسنده گستاخ کویتی ادامه می دهد: "ایران مسوول کامل اتفاقاتی است که در منطقه می افتد! تحقیقات نشان می دهد که تهران مسوول اغلب حوادث وحشتناکی است که در پادشاهی عربستان رخ داده است. با این حال عربستان از روی حس برادری از فریاد کشیدن برسر ایران خودداری کرده است!"

جارلله با طرح ادعای واهی اشغال جزایر سه گانه توسط ایران می افزاید: "این کشور هنوز سه جزیره را در اشغال دارد و اعتنایی به تقاضاهای جامعه بین المللی (!) برای بازگرداندن جزایر به صاحب واقعی آن نمی کند."

این نویسنده متوهم ادامه می دهد: "ایران مسوول همه اتفاقاتی است که در لبنان رخ داده و در حال رخ دادن است و به علاوه در حوادث گذشته و کنونی غزه دست دارد. تعجب آور نخواهد بود اگر بعداً افشا شود که ایران پشت عملیات دزدان دریایی سومالی و ناآرامی های یمن نیز بوده است."

جارلله می افزاید: "مگر همین تهران نبود که بازگشت بحرین به سرزمین خود را طلب کرد؟ این کشور بارها ادعای مالکیت بحرین را می کند و بعداً تنها از چنین ادعاهایی عذرخواهی می کند. این ها تنها نمونه های معدودی از مواضع ایران درمورد مسائل مختلف عربی است."

این مقاله ادامه می دهد: "آری، ما از ایران می خواهیم دست از شرارت های خود بردارد. ما از ایران می خواهیم نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کند چون که در انتهای روز نمی تواند کاری فراتر از ظرفیتش انجام دهد. شاید ایران موفق به راه اندازی آشوب در برخی نقاط شود اما نمی تواند کل جهان را تسخیر کند. تهران سرانجام به سرنوشت ژاپن دچار می شود که زمانی در رویای اشغال کل جهان بود اما جنگ را باخت. ژاپن، سند اذعان به شکست خود را بر روی عرشه یک کشتی آمریکایی امضا کرد."

جارلله در ادامه می نویسد: "مغول ها و رهبرشان، چنگیزخان، به خاطر زیاده طلبی جنگ را باختند. آنها پس از نابود کردن بغداد و به راه انداختن حمام خون در نبرد «عین جالوت» مغلوب شدند. ما خواهان یک ایران عاقل هستیم و از این کشور می خواهیم به محدودیت های خود اقرار و روابط خوبی با کشورهای همسایه و کل جهان از طریق دیپلماسی و خرد ایجاد کند.  ایران باید این واقعیت را بپذیرد که امنیت اصلی از طریق ثبات اقتصادی میسر می شود نه تولید بمب های هسته ای."

جالب اینجاست که جارالله پس از افشای اسنادی که نشان می داد به طور ماهانه از صدام حسین مواجب می گرفته ، باز هم روی نوشتن دارد!!
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.