تاريخ : | | نویسنده : shoraye5

مهر: محسن رضایی از کاندیدای انتخاباتی ریاست جمهوری دهم دولت مد نظر خود را دولتی ائتلافی عنوان کرد.

محسن رضایی ظهر روز شنبه در دانشگاه شهرستان خمین گفت: دولت ائتلافی یعنی استفاده از همه نخبگان در بدنه دولت که در این راستا از جوانان زیر 20 سال استفاده می کنم.

رضایی در پاسخ به این سئوال که در دوره دوم به نفع چه کسی کنار می روید، افزود: من خود دور دومی خواهم بود.

وی همچنین در پاسخ به برخورد با دانشجویان ستاره دار گفت: یک قانون جامع حقوق شهروندی را تصویب می کنم که در آن همه خلاء هایی که امروز در حوزه سیاسی داریم پر شود.

رضایی با اشاره به اینکه کل فضای سیاسی کشور نیازمند ساماندهی است، اظهار داشت: احزاب از حالت فعلی باید بیرون بیایند و شوراهای مرکزی احزاب تصمیم گیرنده باشند که چه کسی کاندیدا شود و چه کسی نشود.

وی افزود: همچنین در بعد ریاست جمهوری قانونی تهیه می کنم که مشخص کند رجال سیاسی چه کسی است و نخبگان تشخیص بدهند نه اینکه شورای نگهبان تشخیص بدهد و نظارت به معنای واقعی صورت گیرد.

رضایی در پرسش و پاسخ در زمینه انرژی هسته ای گفت: در برنامه هسته ای قائل به ایجاد کنسرسیوم بین ایران و کشورهای خارجی هستم.

از مسیر امام دور شده ایم

رضایی با اشاره به اینکه مسیر امام را ادامه نمی دهیم، گفت: 20 سال است که مسیر امام رعایت نمی شود و انحرافاتی در مسیر امام ایجاد شده است، چشم انداز توسعه تعیین شده اما دولت  آن را اجرا نمی کند، شعار می دهد و عمل نمی کند.

وی با بیان اینکه امام و شهدا نیاز به تعریف ندارند، اضافه کرد: کم نیستند دولتمردانی که از امام حرف می زنند ولی در عمل راه او را دنبال نمی کنند و در دولتهای قبل و امروز این گونه بوده است.

رضایی اظهار داشت: از مهمترین دغدغه های که من را از حاشیه حکومت به عرصه سیاسی و اجرایی کشانده است عدم رعایت مسیر امام است.

جوان معجزه آفرین ایرانی نباید به عنوان دغدغه معرفی شود

وی در ادامه جوانان را معجزه ایران عنوان کرد و گفت: چرا باید به جای اینکه از جوانان استفاده کنیم آنان به عنوان دغدغه مطرح می کنیم و چرا جوان ایرانی که می تواند معجزه بیافریند بی تحرک و ساکت و غم زده است و وقتی به درون خود می نگرد نگران می شود.

رضایی افزود: جوانانی که یک روز مشکل گشا بودند امروز به عنوان مشکل مطرح هستند.

وی با مرور دوران دفاع مقدس گفت: سال اول جنگ سال اشغال ایران بود و با اینکه مدعیان بی هنری مانند بنی صدر خبر از آزادی شهرها می دادند این اتفاق نیفتاد و با حضور فرماندهان جوان چون شهید باکری و همت در جبهه ها بود که ملت ایران پیروز شد و همه آنان دانشگاهی بودند.

وی اضافه کرد: رفع بیکاری، فقر و گرانی خیلی سخت تر از جنگ نیست که نتوان آن را حل کرد.

رضایی با اشاره به اینکه تفاوتی بین دانشگاه آزاد و دولتی وجود ندارد و یاران من از همین مکانها هستند، خاطر نشان کرد: از مهمترین کارهایی که باید انجام شود گرفتن قدرت و مسئولیت از نسل اول و و دادن آن به نسل دوم و سوم است.

وی در ادامه در پاسخ به سئوالات دانشجویان گفت: اولویت کاریم در صورت پیروزی در انتخابات، اقتصاد، سیاست، رفع بیکاری و ایجاد اشتغال و برقراری تعامل در سطح بین الملل است.

رضایی با تاکید بر اینکه تفکر نظامی من در کارم دخالت نخواهد داشت، افزود: استفاده از نظامیان در اداره کشور را قبول ندارم و زمانی که خواستم وارد سیاست شوم لباس نظامی را درآوردم.

با استفاده سیاسی از نیروهای ایثارگر مخالف هستم

رضایی با اشاره به اینکه با استفاده سیاسی از نیروهای ایثارگر مخالف هستم، اظهار داشت: کسانی که ادعا می کنند از بسیجیان استفاده می کنند و راه شهدا را ادامه می دهند این افراد به شهدا اهانت می کنند و کسانی تا کنون این گونه عمل کرده اند به این کار ادامه ندهند.

محسن رضایی ساعت 11 و 30 دقیقه وارد خمین شد و پس از حضور در گلزار شهدای خمین از خانه تاریخی امام در این شهرستان بازدید کرد و پس از سخنرانی در دانشگاه آزاد خمین راهی اراک می شود و در دانشگاه اراک و مسجد سیدهای این شهر در جمع مردم حاضر خواهد شد.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.