قائم مقام ستاد بزرگداشت مراسم ارتحال امام خمینی (ره) مستقر در شهرداری تهران گفت: بیمارستان صحرایی 24 تخته و مجهز به یونیت دندانپزشکی، جنب ایستگاه مترو به طور کامل آماده است و از امروز بعداز ظهر تا فردا و زمان اتمام مراسم به صورت رایگان به زائران خدمات ارائه خواهد داد.

به گزارش مهر پیمان پورنصر با بیان این مطلب به بخش های مختلف درنظرگرفته شده در این محدوده برای آسایش زایران اشاره کرد و اظهار داشت : اتوبوس های شرکت واحد نیز در مکان های تعیین شده مستقر شدند و 500 دستگاه تاکسی ون نیز از 70 نقطه شهر تهران زایران را به صورت رایگان به حرم مطهر انتقال خواهند داد .

وی فعالیت متروی تهران در روز 14 خرداد را در تمامی خطوط رایگان اعلام کرد و یادآور شد : ساعات سرویس دهی مترو دراین روز افزایش یافته و بعد از پایان مراسم انتقال زایران از ایستگاه های حرم مطهر و شاهد به صورت رایگان انجام خواهد شد.

قائم مقام ستاد بزرگداشت مراسم ارتحال امام خمینی (ره) مستقردرشهرداری تهران در ادامه خاطرنشان کرد : 21 ایستگاه صلواتی در 21 پهنه مناطق شهرداری در محدوده حرم ، دایر شده که توزیع بسته های پذیرایی را به عهده خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه نیروهای شهرداری برای آماده سازی پهنه های تعیین شده مناطق از 20 اردیبهشت ماه دراین محدوده مستقر شدند گفت : دراین مدت لکه گیری آسفالت ، رنگ آمیزی ، حمل نخاله و ضایعات ، واکاوی و آماده سازی فضای سبز ، ایجاد خط کشی ، نصب علائم ایمنی و تابلوهای راهنما و ترافیکی و نصب بنرانجام شده است.

پورنصر افزود : ایستگاه های آتش نشانی نیز در محدوده و داخل حرم مستقر و آماده خدمات رسانی هستند.

قائم مقام ستاد بزرگداشت مراسم ارتحال امام خمینی (ره) مستقردرشهرداری تهران افزود : نیروهای شهرداری تهران آماده باش کامل بوده و در حین اجرای مراسم  نیز توزیع اقلام فرهنگی و نظافت را نیز انجام خواهند داد همچنین بعد از اتمام مراسم ، پاکسازی کل محوطه حرم را انجام خواهند داد.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.