تاريخ : | | نویسنده : shoraye5
ايلنا: حسين مرعشي در خصوص زمان اختصاص يافته به كانديداها در رسانه ملي گفت: اين كارها تلاش ناپسند حاكميت براي بر قدرت ماندن احمدي‌نژاد است، اما نمي‌تواند به وي كمك كند.
عضو حزب كارگزاران سازندگي گفت: اينگونه اقدامات سبب مي‌شود تا طرفدارهاي باقي‌مانده احمدي‌نژاد نيز از وي روي گردانند و سبد آراي وي ريزش كند.
وي با بيان اينكه طرفداران احمدي‌نژاد در حاكميت دارند از آبروي نظام براي وي هزينه مي‌كنند، افزود: آنان بايد هر چه زودتر تسليم اراده ملت شوند و بدانند كه ده‌ها احمدي‌نژاد، مرعشي وامثال آن بايد فداي نظام شوند.
مرعشي افزود: احمدي‌نژاد چهار سال وقت داشت نظر و رضايت مردم را جلب كند اما اكنون مي‌بينيم كه نه تنها عملكرد وي مورد رضايت مردم نيست بلكه در آستانه انتخابات با اتهام‌زني و ارائه آمار خلاف سعي در جلب نظر مردم دارد.
وي افزود: اكنون سوال از مسوولين نظام اين است كه چقدر ديگر مي‌خواهند از نظام براي حمايت از اين فرد استفاده كنند؟ مگر احمدي‌نژاد چقدر براي سربلندي و سرافرازي كشورتلاش كرده و چه حقي بر گردن ايران دارد كه اينگونه براي وي از آبروي نظام هزينه مي‌كنند؟
مرعشي با بيان اينكه براي ضرغامي رئيس سازمان صدا و سيما، شوراي نگهبان و كميته نظارت تبليغات انتخاباتي متاسفم، گفت: جانب‌داري ازيك كانديداها هم حدي دارد. اين وضعيت بيش از حد معمول است.
وي افزود: بايد به حاميان رئيس‌جمهور گفت به روزنامه كيهان و ايران نگاه بيندازيد و ببينيد چطور از بيت‌المال براي تبليغات انتخاباتي استفاده مي‌شود.
اين فعال سياسي در خصوص موضع‌گيري‌هاي احمدي‌نژاد در روزهاي پاياني انتخابات و پافشاري بر اظهاراتش عليه برخي از مسولين نظام گفت: رئيس‌جمهور هرگز تصور نمي‌كرد عملكردش با اين اندازه مخالف روبرو باشد و نه تنها در ميان مسولين كه در ميان توده مردم نيز موج عظيمي از مخالفت وي به راه بيفتد.
وي همچنين با مقايسه شرايط فعلي جامعه در آستانه انتخابات و حضور حاميان سبزپوش ميرحسين موسوي در شهرها با روزهاي انقلابي سال 57 گفت:‌ شور و هيجان مردم اين روزها آدم را به ياد روزهاي انقلاب مي‌اندازد با اين تفاوت كه شاه در آن روزها آنقدر شهامت داشت كه به مردم بگويد پيام انقلابي شما را شنيدم اما احمدي‌نژاد اكنون اين شهامت را هم ندارد كه بپذيرد، با يك موج مخالفتي روبروست.
مرعشي افزود: احمدي‌نژاد مي‌خواهد تا آخرين لحظه بر سر قدرت بماند در حالي كه انتصاب وي بر اثر انتخاب مردم بوده است و بالاخره دولت فعاليت وي پايان مي‌پذيرد. هر چند كه 4 سال ديرتر باشد ولي اكنون مي‌گوييم كه وي اين حقيقت را نپذيرفته و سعي مي‌كند بر مساله قدرت بماند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.