تاريخ : | | نویسنده : shoraye5
سایت گل - ليگ برتر فوتبال ايران براي بوشهري هاي جنوب ايران زمين در اين فصل براي خود عالمي داشته و دارد. آنقدر در مورد فرازها و فرودهاي اين فصل شاهين آنقدر دوستان و همکاران نوشته اند که ديگر مجالي نيست . . . اما يکشنبه 12 ارديبهشت 89 بدون ترديد ورزشگاه کوچک اما خاطره انگيز شهيد بهشتي باز هم مي خواهد يکي ديگر از روزهاي حماسي خود را تجربه کند ، تجربه اي که اين بار با ماندگاري در بزرگترين و پرهياهوترين فستيوال فوتبال ايراني رقم مي خورد.

 ليگي که در يک دوره بي سابقه خود و در فاصله سه هفته مانده به پايانش هفت تيمش در التهاب سقوط به دسته پايين تر به سر مي برد. صحبت از شاهين و تماشاگرانش مي کنيم ، خلق شگفتي هايي نظير شکست پرگل مس در بوشهر ، گلباران پرسپوليس با همه ستارگانش و پيروزي بر راه‌آهن را اين مردم پرشور و دوست داشتني رقم زده اند.

 يکشنبه 6 بعدازظهر شاهين و هوادارانش در انتظار لشکر پر زرق و برق استقلال هستند . در اين روز به نظر مي رسد باز هم حماسه سفيدهاي بوشهري در راه است. هر بوشهري يک پيراهن سفيد و اين يعني جلوه گري در کنار خليج هميشه فارس ، آنهم در مقابل دوربين هاي متعدد تلوزيوني که مي خواهند ورزشگاه يکدست سفيد بوشهر را به تصوير بکشند. کانون هواداران شاهين که به جرات مي توان آنها را يکي از زحمتکش ترين و بي ادعا ترين ارکان امسال باشگاه شاهين بوده اند وظيفه اي بس سنگين را بر عهده دارد. حرکت خودجوش اين کانون در بازي مقابل پرسپوليس و خلق آن شگفتي و شعار هر بوشهري با يک لباس سفيد در ورزشگاه را دوباره زنده مي کنند ، اين بار قضيه فرق دارد و پيروزي حکم ماندگاري در ليگ برتر را دارد و اين همان هدفي است که همه بوشهري ها به دنبالش هستند.

 شير همان شير است و اين مهم در مورد استقلال هم صدق مي کند البته نبود سياوش اکبرپور به عنوان يکي از دونده ترين عنصرهاي تهاجمي فوتبال ايران و همچنين فرهاد مجيدي  خبر خوشحال کننده اي است اما هر چه باشد استقلال مي خواهد جواز حضور در ليگ قهرمانان فصل آينده را به دست آورد.

 در اين روز هر چه پيش آيد خوش آيد اما ستاره بي گفتگو اين ديدار را بايد تماشاگران دانست ، مردماني که به عشق شاهين و فوتبال از دورترين نقاط استان به ورزشگاه مي آيند چرا که شاهين متعلق به يک نفر نيست و به همه بوشهري ها تعلق دارد. شکوه و عظمت مردمان اين ديار به رسم مهمان نوازي آنها را در حضور دکتر شريفي و ناظرين AFC همگان خواهند ديد.

بوشهري ها مي خواهند با غلبه بر استقلال در ليگ برتر ماندگار شوند و شادابي را در بازار ماهي فروشان گرفته تا ساحل زيباي اين شهر بندري را آذين ببندند. ورزشگاهي سفيد پوش را در روز يکشنبه مقابل استقلالم آرزوست


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.