فاز دوم مدرسه سازی بانک ملت، با آغاز ساخت یک مدرسه در منطقه محروم استان کردستان کلید خورد.

به گزارش عصرایران به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در این مراسم که با حضور دکتر علی دیواندری مدیرعامل این بانک ، دکتر رییسی رییس سازمان تجهیز و نوسازی مدارس و مسوولان دستگاه های اجرایی استان کردستان برگزار شد ، مدیرعامل بانک ملت ،کلنگ ساخت یک مدرسه را در روستای "کوله ساره موچش کامیاران" به زمین زد.

دکتر دیواندری در مراسم کلنگ زنی نخستین مدرسه  بانک ملت در سال جاری اعلام کرد که این بانک در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی خویش و حمایت از طرح مشارکت در مدرسه سازی کشور ، با همکاری سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور ، امسال 30 مدرسه در 30  منطقه محروم استان های کشور احداث خواهد کرد.

مدیرعامل بانک ملت اظهار داشت : این بانک از گذشته در زمینه مدرسه سازی در کشور فعال بوده و پروژه های جدید نیز در تداوم برنامه های قبلی و در راستای انجام مسوولیت های اجتماعی بانک طراحی شده است.

وی با بیان این نکته که منابع مالی ساخت مدارس از محل صرفه جویی در بودجه های تبلیغاتی بانک ملت در سال گذشته و سال جاری تامین خواهد شد ، ادامه  داد: این مدارس هدیه ای از سوی  25 هزار نفر از کارکنان متعهد و پرتلاش بانک ملت به دانش آموزان و آینده سازان مناطق محروم کشور است.

دکتر دیواندری با تاکید بر این نکته که  ایران به دلیل نیروی انسانی متخصص و متبحر ، جزو کشورهای ارزشمند دنیا به حساب می آید ، تصریح کرد: در سال های اخیر نیز در مناطق محروم استعدادهای خوبی ظهور کرده و بانک ملت خرسند است که توانسته قدم کوچکی در شکوفایی این استعدادها در مناطق محروم بردارد.

دکتر رئیسی ، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور نیز با قدردانی از بانک ملت  در انجام کار خیر مدرسه سازی در کشور گفت : اقدامات این بانک در اذهان مردم مناطق محروم کشور باقی خواهد ماند.

وی اضافه کرد: تاکنون سیستم بانکی به صورت پراکنده ، کمک هایی در زمینه مدرسه سازی داشته ولی هیچ بانکی به وسعت و گستردگی بانک ملت درزمینه مدرسه سازی عمل نکرده  و اقدامات این بانک زمینه ساز حضور سایر نهادهای اقتصادی کشور در این زمینه شده است.

بر اساس این گزارش ، بانک ملت سال گذشته هم در زمینه احداث مدرسه برای کودکان استثنایی و احداث  هنرستان های شبانه روزی در مناطق محروم استان های کشور فعال بوده است.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.