تاريخ : | | نویسنده : shoraye5

فارس: نايب رئيس اول كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در واكنش به قطعنامه جديد تحريم ايران، اعلام كرد كه طرح دو فوريتي تجديدنظر در ميزان رابطه ايران و آژانس روز يكشنبه هفته آينده (23 خردادماه) به صحن علني پارلمان ارائه و دوفوريت آن را به رأي گذاشته مي‌شود.

اسماعيل كوثري نماينده مردم تهران و نايب رئيس اول كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي در واكنش به قطعنامه جديد تحريم ايران كه شب گذشته در شوراي امنيت سازمان ملل صادر شد، با بيان اينكه اين قطعنامه يكي از مصوبات غير اجماع شوراي امنيت بود، اظهار داشت: آمريكا، انگليس و فرانسه كه كشورهاي غير منطقي و زورگوي جهان هستند، مدت‌هاست به دنبال صدور قطعنامه جديد تحريم عليه جمهوري اسلامي ايران هستند.

وي افزود: اين كشورها با تلاش براي صدور اين قطعنامه به دنبال فضاسازي جديد و هدايت افكار عمومي جهان به سمت ايران بودند تا رژيم‌صهيونيستي را با فصاحتي كه به بار آورده در حمله به كاروان آزادي نجات دهند.

نايب رئيس اول كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در ادامه تأكيد كرد كه مجلس نسبت به اين موضوع عكس‌العمل منطقي را از خود نشان خواهد داد و بر اساس آن طرح دو فوريتي تجديدنظر در رابطه ايران و آژانس روز يكشنبه هفته آينده (23 خردادماه) به صحن علني پارلمان ارائه و دوفوريت آن را به رأي خواهد گذاشت و بلافاصله نيز متن موضوع اين طرح كه "كاهش رابطه ايران با آژانس بين‌المللي انرژي اتمي " است را اجرا خواهيم كرد.

به گفته وي مجلس از حق خود در اين زمينه استفاده خواهد كرد.

كوثري همچنين اعلام كرد كه كشورهاي مدعي دموكراسي، حقوق‌بشر و نظم و نوين جهاني با رأي مثبت به اين قطعنامه بي‌منطقي خود را ثابت كردند. مسئولان اين كشورها همواره مي‌خواهند با زورگويي و زياده‌خواهي، مطالبات و اهداف خود را دنبال مي‌كنند.

وي در خاتمه متذكر شد كه از نظر ملت ايران اين قطعنامه اصلاً جايگاه قانوني و حقوقي ندارد و كشورهاي 1+5 نيز بايد بدانند كه شكست با صدور اين قطعنامه براي آنها خواهد بود.رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت آی تی قیمت در زمینه قیمت های کالای دیجیتالی
کرایه اتومبیل | اجاره خودرو
فال حافظ

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.