تمام بودجه پیش بینی شده ایران خودرو در خصوص تولید 45 هزار دستگاه تندر 90 در سال 89 محقق می شود.

به گزارش مهر، محمد رضا معتمد معاون مدیر عامل ایران خودرو درتولید تندر90 با بیان این مطلب، گفت: خط مونتاژ تندر ایران خودرو توان تولید روزانه 500 دستگاه در سه شیفت را دارد، اما این تعداد در حال حاضر به طور میانگین روزانه 50 تا 60 دستگاه  است.

وی از اجرای برنامه افزایش تولید در دو هفته آینده خبر داد و اظهار داشت: به این ترتیب تولید روزانه به 90 دستگاه  افزایش خواهد یافت و پس از آن هر ماه،  حدود 30 تا 50 دستگاه به این تعداد اضافه خواهد شد.

معتمد استفاده از سیستم پاشش رنگ رباتیک را از امتیازهای تندر 90 ایران خودرو عنوان کرد و گفت: این سیتسم که از فناوری وریوشاتل برخوردار است، در شرکت های معتبر جهانی از قبیل بی. ام. و. ، فولکس واگن و مرسدس بنز استفاده شده و در خاورمیانه منحصر به فرد است.
معاون مدیر عامل ایران خودرو افزود: سیستم رنگ تندر قابلیت استفاده ازرنگ های پایه آب و سازگار با محیط زیست را دارد و ضمن ارتقای کیفیت محصول، افزایش گارانتی رنگ تندر ایران خودرو به پنج سال را ممکن ساخته است.
 
معتمد کسب گواهی نامه سرآمدی رنو را از دیگر دستاوردهای تندر 90 ایران خودرو دانست و گفت: بر اساس ارزیابی های کارشناسان زبده  رنو، تندر 90 ایران خودرو به عنوان بهترین محصول در مقایسه با تولیدات سایر سایت های رنو شناخته شده است. در آخرین ارزیابی، گواهی ایران خودرو از سبز که در سه دوره قبل آن را ا خذ کرده بود، به سرآمدی ارتقا یافت.
 
وی از توسعه همکاری با رنو خبر داد که زمینه های تولید محصولات جدید را بر پایه پلتفرم ایکس 90 در ایران خودرو فراهم می کند و افزود: مذاکرات دامنه داری بین ایران خودرو و رنو در ماه های اخیر انجام شده که یکی از نتایج اولیه آن توافق بر سر تولید سه محصول جدید رنو در ایران خودرو است.
 
این مقام مسوول، پیاده سازی سیستم برنامه ریزی منابع یا ای. آر.پی. را ازدیگر ویژگی های کارخانه تندر ایران خودرو دانست و گفت: این کار با ایجاد یک جریان شفاف مواد و اطلاعات در سراسر سیستم  از سازنده تا  خط مونتاژ، مدیریت ردیابی کلیه قطعات و هم چنین محصول را بین خودروساز، قطعه ساز و مشتری، امکان پذیر ساخته که تا کنون در ایران سابقه نداشته است.
 
وی قابلیت ردیابی قطعات تا بعد از فروش محصول را از دیگر نتایج به کار گیری سیستم ای آر پی دراین کارخانه عنوان کرد و گفت: با راه اندازی این سیستم در خدمات پس از فروش،  قطعات روی هر خودرو به صورت لحظه ای  ردیابی و چنان چه نیاز باشد، برای رفع مشکل بی درنگ اقدام می شود.
 
معتمد تولید تندر 90 دوگانه سوز را از دیگر برنامه های ایران خودرو عنوان کرد و گفت: با توجه به از سرگیری تامین قطعات که قول های مساعد نیز گرفته شده، در چند هفته آینده این کار شروع می شود.
 
وی خاطر نشان ساخت: تولید تندر در دو سایت، باعث شده تا در مورد کیفیت محصول، رقابت وجود داشته باشد و کیفیت محصول روز به روز ارتقا یابد و متمرکز شدن تولید این محصول دریک سایت، این فرصت را از مشتری می گیرد.
 
معاون مدیرعامل در تولید تندر90 ایران خودرو با بیان این که هر دو خودروساز برای تولید تندر سرمایه گذاری کرده اند و بازار هم کشش لازم  را دارد، گفت: بر اساس تصمیم وزارت صنایع و شرکت رنوپارس، انحصاری بودن تامین قطعات از رنوپارس گرفته شده و چرخه  تامین واگذار می شود، اما مسوولیت رنوپارس در بخش نظام کیفیت و مهندسی همچنان ادامه دارد و روش ها ودستورالعمل ها عدول از کیفیت را غیر ممکن می سازد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.