تاريخ : | | نویسنده : shoraye5

قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرده بود گام‌های اجرایی اعطای مسکن متأهلی به دانشجویان اوایل شهریور در جلسه‌ای مشخص می‌شود اما آخرین تصمیم درباره اعطای این مسکن حاکیست با وجود برگزاری این جلسه و نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی هنوز بررسی‌ها ادامه دارد.

به گزارش مهر، پس از اینکه بخشنامه قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مبنی بر هماهنگی‌های اولیه درباره تأمین مسکن متأهلی دانشجویان منتشر شد، دانشجویان متأهل در تماس‌های مکرر با خبرگزاری مهر خواستار اطلاع‌رسانی از آخرین وضعیت شرایط استفاده از این طرح جدید صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم شدند.

منصور حبیب‌پور گودرزی در گفتگو با مهر گفت: جلسه‌ای که مقرر بود اوایل شهریور ماه درباره مسکن متأهلی دانشجویان برگزار ‌شود، برگزار شده است اما هنوز در حال بررسی و پیگیری‌های بعدی درباره شرایط و روندهای اجرایی مرتبط با مسکن متأهلی دانشجویان هستیم. بنابراین گام‌های اجرایی اعطای مسکن متأهلی در فرصت‌های بعدی اطلاع‌رسانی می‌شود.

به گزارش مهر، منصور حبیب ‌پور گودرزی - قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در بخشنامه‌ای به دانشگاه‌ها مقرر کرده است، دانشگاه‌ها لیست مشخصات دانشجویان به تفکیک مقطع دکتری، مقطع کارشناسی ارشد و مقطع کارشناسی که متقاضی مسکن متأهلی هستند را به صندوق رفاه دانشجویان ارسال کنند.

قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان در این نامه اعلام کرده است: "مسکن متأهلی یک خوابه با پرداخت 9 میلیون تومان، مسکن متأهلی دو خوابه با پرداخت 16 میلیون تومان (پرداخت بقیه از طریق وام بانکی صورت می گیرد) قابل حصول می‌باشد."
 
برخی دانشگاه‌ها در اطلاعیه‌هایی جداگانه اعلام کرده‌اند که اقدام دانشگاه در زمینه جمع‌آوری مشخصات دانشجویان متأهل متقاضی مسکن متأهلی در این مرحله صرفاً جهت ارسال اسامی متقاضیان به صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم است و دانشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال رد یا قبول درخواست‌های ارسالی ندارد.
 
قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان پیش از این به مهر گفته بود: بخشنامه‌ای که درباره مسکن متأهلی دانشجویان به دانشگاه‌ها ارسال شده است نشان‌دهنده این است که گام‌های اجرایی مسکن متأهلین در صندوق رفاه دانشجویان برداشته شده است.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.