والدين معتاد در پي شكنجه دادن دختر 2.5 ساله‌ خود در بوئين زهرا از سوي پليس دستگير شدند و كودك آسيب‌ديده با تلاش پزشكان از مرگ حتمي نجات يافت.

به گزارش «جام‌جم»، روز چهارم مهرماه زني با اورژانس اجتماعي 123 بوئين‌زهرا از توابع استان قزوين تماس گرفت و از شكنجه دختر 2.5 ساله همسايه‌اش در روستاي عصمت‌آباد از سوي والدينش خبر داد.

به دنبال اين تماس، مددكاران اورژانس اجتماعي عازم محل شدند و در تحقيق از همسايه‌ها معلوم شد زن و مرد جواني كودك خود را در خانه حبس كرده و او را بشدت كتك مي‌زنند. وقتي صاحبخانه در را براي مددكاران باز نكرد، يكي از آنها با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تماس گرفت و از ماموران كمك خواست. ماموران انتظامي با حضور در محل و ورود به خانه روستايي، زوج جوان را پيش از فرار دستگير كردند و دختر 2.5 ساله را كه بر اثر شكنجه بي‌هوش شده بود، به بيمارستان اميرالمومنين بوئين‌زهرا انتقال دادند و والدين اين كودك به مركز پليس منتقل شدند.

پزشكان در بررسي از وضعيت كودك متوجه شدند صورت و دست و پاي او بشدت سوخته است. بنابراين دختر كوچولو تحت عمل جراحي قرار گرفت و با تلاش پزشكان از مرگ حتمي نجات يافت. در پي اين حادثه ماموران به تحقيق از والدين كودك‌آزار پرداختند كه معلوم شد هر دوي آنها اعتياد شديدي به موادمخدر از نوع هروئين و كراك دارند.

اعتراف پدر شكنجه‌گر

پدر كودك به پليس گفت: چند سال پيش با همسرم آشنا شده و با وجود مخالفت شديد خانواده‌اش، با هم ازدواج كرديم. بعد از به دنيا آمدن دخترمان «ساناز» همسرم متوجه اعتيادم شد و خواست تا اعتيادم را ترك كنم اما بي‌فايده بود و من براي آن كه از ناسازگاري‌هاي همسرم خلاصي پيدا كنم او را هم معتاد كردم.

متهم اضافه كرد: هر دو در خانه هروئين و كراك مصرف مي‌كرديم. هر بار كه ساناز گريه مي‌كرد، عصباني شده و او را كتك مي‌زديم. در برخي از مواقع كه همسرم وضعيت جسمي‌اش بهتر مي‌شد، تازه مي‌فهميد كه چه اشتباهي كرده و كودكمان را كتك زده است، ناراحت مي‌شد و با من مشاجره مي‌كرد.

شكنجه هاي غير انساني

متهم با اشاره به شكنجه دادن كودك گفت: دختر 2.5 ساله ما مدام بي‌قراري مي‌كرد و ما براي ساكت كردنش اورا كتك مي‌زديم.

متهم اضافه كرد: وقتي موادمخدر به دستم نمي‌رسيد، بدن نحيف ساناز را با فندك و سيگار مي‌سوزاندم، به همين دليل او رنجور و ناتوان شده بود.

پدر شكنجه‌گر اضافه كرد: از چند روز پيش بي‌قراري‌هاي ساناز بيشتر شده بود تا اين كه عصباني شده و او را كتك زدم و دوباره صورت و دست و پاي او را با سيگار روشن و شعله‌هاي فندك سوزاندم و هر بار كه همسرم قصد مداخله داشت او را هم كتك مي‌زدم و با زنداني كردن در اتاق اجازه بيرون رفتن به آنها را نمي‌‌دادم.

اعتراف مادر به همدستي با پدر

در پي اظهارات متهم، همسرش نيز بازجويي شد و با تاييد گفته‌هاي شوهرش گفت: من نيز در زمان خماري كودكم را كتك زدم اما بيشتر شوهرم ساناز را شكنجه مي‌داد و من نمي‌توانستم براي نجات او كمكي كنم، چرا كه شوهرم مرا نيز كتك مي‌زد و در خانه زنداني مي‌كرد.

با ثبت اظهارات متهمان، آنها با قرار قانوني در بازداشت به سر مي‌برند. تحقيقات تكميلي از آنها ادامه دارد.

بنابراين گزارش، وضعيت عمومي دختر شكنجه‌شده رضايت‌بخش اعلام شده و او روز گذشته از بيمارستان مرخص و تحويل بهزيستي شد و اين در حالي است كه هنوز براي درمان احتياج به مراقبت پزشكي دارد.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.