مهر نوشت : با اعلام در پیش بودن چهارمین دور سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی و داغ شدن بازار نامه های مردمی، برخی افراد سود جود برای خود منابع جالبی برای در آمد زایی در سطح شهر بیرجند ایجاد كرده اند.

گسترش خبرها پیرامون سفر رئیس جمهوری به خراسان جنوبی مردم را تب نامه نگاری به رئیس جمهور در برگرفته و همه به اشكال مختلف سعی می كنند شكایتها و خواسته های خود را با روش های گوناگون به گوش رئیس جمهور برسانند.

معمولا آسان ترین راه حلی كه برای این كار انتخاب می كنند نامه نگاری است برهمین اساس یكی از عریضه نویسان بیرجندی در اقدامی بدیع و خلاقیت آمیز بانوشتن نامه های مردم به رئیس جمهور درآمد كسب كرده و اندكی از مشكلات اشتغال استان را بدون اطلاع مسئولان برطرف می كند.

نكته جالب این است كه این فرد ادعا می كند باید نامه های رئیس جمهوری در فرم های خاصی نوشته شود كه این فرم ها نیز تنها در اختیار وی بوده و می گوید: اگر مردم از روشی به غیر از نوشتن نامه در این فرم ها استفاده كنند نامه های آنها به دست رئیس جمهور نخواهد رسید.

عده ای از مردم خوش باور هم با مراجعه به این مرد و پرداخت پول به رئیس جمهور نامه نوشته و غافل از این كه تنها پول خود را هدر می دهند و یك ادعا پوچ بیش نیست.

همچنان تعداد بسیاری از افراد بی سواد و یا باتحصیلات پائین برای نوشته نامه به رئیس جمهور و ارائه مشكلات خود به وی در صف طویل نامه نویسی از طریق این افراد و در فرم های به اصطلاح خاص و ویژه هستند.

در این خصوص مدیركل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی به خبرنگار مهر گفت: فرم خاصی برای نوشتن نامه به رئیس جمهور وجود ندارد و كار این گونه افراد غیر قانونی است و سریعا به آن رسیدگی خواهد شد.

محمد علی ایمانی افزود: مردم استان می توانند مشكلات خود را از طریق سامانه پاسخوگی مردم و دولت( سامد ) با شماره 111 مطرح نمایند تا راهنمایی ها لازم را دریافت كنند.

وی با بیان اینكه در سفر چهارم رئیس جمهور هریك از وزرا در ادارات مرتبط برای پاسخگویی و رفع مشكلات مردم مستقر خواهند بود، بیان كرد: مردم استان فریب افراد سود جو را نخورند و در صورت مشاهده هرگونه سوء استفاده و سود جویی مسئولان استانی و بازرسی استانداری و فرمانداری ها را برای پیگیری مطلع كنند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.