رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه آمریکا گفت: خانم کلینتون دیپلماسی را با اسباب‌بازی اشتباه گرفته‌اند دیپلماسی امری واقعی است لوازم آرایش خانم کلینتون نیست که برای بزک کردن از آن استفاده شود.

به گزارش مهر، در ابتدای جلسه علنی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه جواد جهانگیرزاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اعلام تذکری از عدم اظهار نظر و واکنش رئیس مجلس شورای اسلامی نسبت به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه آمریکا انتقاد کرد و گفت:‌ اظهاراتی از این قبیل نفرت مردم ایران را نسبت به مقامات آمریکا افزایش داده و دست کسانی که خواستار رابطه با آمریکا هستند رو می‌کند و نمایانگر حقانیت فرمایشات مقام معظم رهبری است بنابراین نمایندگان مجلس انتظار داشتند رئیس مجلس شورای اسلامی در  ابتدای جلسه صحن علنی در این رابطه سخنرانی کند.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: طبق ماده 107 آیین نامه رئیس مجلس می‌تواند در رابطه با موضوعات مهم سیاسی در ابتدای جلسه علنی صحبت کند.

وی تصریح کرد: اظهارات اخیر وزیر امور خارجه آمریکا آنقدر سسست بود که نیازی به موضع گیری ما نسبت به این سخنان نبود.

رئیس مجلس تاکید کرد: ‌ظاهراً خانم وزیر دیپلماسی را با اسباب بازی عوضی گرفتند، دیپلماسی امری واقعی است لوازم آرایش خانم کلینتون نیست که برای بزک کردن از آن استفاده شود.

لاریجانی با بیان اینکه نباید موضع‌گیری‌های خانم کلینتون را جدی گرفت، گفت: اگر امورات آمریکا با سفارتخانه‌های مجازی حل می شود آقای اوباما هم با وزیر خارجه مجازی کار کند.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.