تاريخ : | | نویسنده : shoraye5
برنا: منصور بهرامی آسیب‌شناس درباره مسأله ازدواج در جامعه اظهار داشت: یکی از مسایلی که امروزه در جامعه حاکم شده، آن است که وقتی سن دختر یا پسری به حدی می‌رسد، جامعه او را تحت فشار قرار می‌دهد که چرا تا به حال ازدواج نکرده و اگر به هر دلیلی ازدواج نکند، برچسب‌هایی به فرد زده می‌شود که جوان را مجبور به ازدواجی سریع می‌کند.

وی با بیان اینکه یکی از دلایل اصلی بالا رفتن سن ازدواج در جامعه، مشکلات اقتصادی است، گفت: جامعه باید دید خود را نسبت به ازدواج تغییر دهد و از دید تجاری به ازدواج نپردازد، چراکه ازدواج یک پیوند آسمانی بین ۲ نفر است.

بهرامی با اشاره به برخی مشکلات در امر ازدواج تصریح کرد: با توجه به آماری که در دست است، اگر دختر و پسری که هنوز به بلوغ اجتماعی نرسیده‌اند، تشکیل خانواده دهند آن ازدواج با شکست رو به رو شده و به سمت طلاق هدایت می‌شود و در نتیجه آمار طلاق در جامعه بالا می‌رود.

این آسیب‌شناس با اشاره به امر ازدواج مدرن و سنتی، خاطرنشان کرد: در زندگی‌های امروزی وصلت‌ها فقط بر پایه عشق نیست و‌گاه به دلیل اهداف دیگر مانند اهداف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و.. است، به عنوان مثال اگر دختری بخواهد همسری را برای خود انتخاب کند، سعی می‌کند آن همسر از نظر اجتماعی، شرایط مالی و اقتصادی و مزایای دیگر دارای امتیازاتی باشد، در حالی که عشق در ازدواج‌های امروزی کمرنگ‌تر شده است.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.